Connect with us

املاک در کانادا

ونکوور برای پرداخت مالیات خانه ها امسال مهلت بیشتری میدهد.

Published

on


شهرداری ونکوور به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 در نظر دارد، پرداخت مالیات املاک امسال را به تعویق بیاندازد.

شهردار Kennedy Stewart روز چهارشنبه به خبرنگاران گفت، کارکنان شهرداری توصیه می کنند، این فرصت نزدیک به دو ماه باشد. مهلت پرداخت مالیات املاک امسال 3 جولای 2020  می باشد، اما می تواند تا 2 سپتامبر 2020  به تعویق بیافتد.

با این حال، این تغییر باید در جلسه ی سه شنبه آینده توسط شورای شهر مورد بحث و تصویب قرار گیرد، زیرا نیاز به اصلاح آئین نامه دارد.

براساس گزارش شهرداری، این پیشنهاد یکی از بسیاری از اقدامات کوتاه مدت است، که ونکوور در پاسخ به همه گیری انجام می دهد.

این شهرداری همچنین درخواست می کند که دولت استانی برای حمایت از ساکنان، مشاغل و مؤسسات غیرانتفاعی، طرح  Property Tax Deferment خود را گسترش دهد.

در این گزارش توضیح داده شده است که اگر ونکوور کاهش زیادی در پرداخت مالیات داشته باشد، این شهرداری نیز در پرداخت مبالغی که به سایر مراجع از قبیل Provincial School Tax ، TransLink، BC Assessment Authority ، Greater Vancouver Regional District و Municipal Finance Authority بدهکار است، مشکل خواهد داشت.

براساس قانون و برخلاف سطح استان و فدرال، دولت های شهرداری نمی توانند برای تراز کردن بودجه ی عملیاتی خود، به کسری یا قرض گرفتن پول روی بیاورند.

City Manager می نویسد که، مشابه سایر شهرداری های بریتیش کلمبیا، تقریبا 75٪ بودجه عملیاتی ونکوور نیز از مالیات بر دارایی و هزینه های خدمات به دست می آید. 25 درصد باقیمانده از عوایدی مانند پارکینگ، مجوزها و برنامه های جامعه حاصل می شود.

با این حال Stewart خاطرنشان می کند که وی در نظر ندارد مالیات املاک ونکوور را کاهش دهد، که در دسامبر گذشته 7 درصد افزایش یافته است.

وی به خبرنگاران گفت: اگر مثلاً ما این مقدار افزایش را به صفر برسانیم، بلافاصله 60 میلیون دلار از بودجه ی ما خارج می شود، که این به معنی لغو فوری خدمات است.

به همین دلیل ما به استان نیاز داریم تا برنامه ی تعویق مالیات بر دارایی های خود را شروع کند و آن را به همه ی مالکان دارایی از جمله صاحبان مشاغل و غیرانتفاعی ها گسترش دهد.

شورای شهر در مورد تعویق پرداخت مالیات، در روز سه شنبه 14 آوریل بحث خواهد کرد.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!