Connect with us

کار در کانادا

ونکووری ها برای هر 1 دلار درآمدی که کسب می کنند، 2.42 دلار بدهی دارند.

Published

on


این ممکن است برای مردمی که برای زندگی در ونکوور تلاش میکنند تعجب برانگیز نباشد ، اما یک گزارش جدید می گوید: مردم این شهر از نظر مالی، بسیار بدتر از دیگر شهرهای بزرگ کانادا باشند.

شرکت وام مسکن و مسکن کانادا (CMHC) نگاهی به “بدهی نسبت به درآمد ” مردم در سراسر کشور داشت و متوجه شد که ونکووری ها، مبلغ زیادی، نسبت درآمدشان در هر ماه، بدهی  دارند.

با توجه به تجزیه و تحلیل آن، ونکووری ها 2. 42 دلار بدهی ،به ازای هر 1 دلاردرآمدی که دریافت می کنند، دارند. این بدترین آمار در کشور است.

تورنتو ، با 2.08 دلار و یا 208٪  خیلی بهتر نیست. مقایسه کنید با نرخ  بدهی به درآمد  (DTI)  ویکتوریا با 1.89 دلار. نسبت متوسط ​​برای شهرهای اصلی کانادا حدود 1.70 دلار یا 170 درصد است.

نسبت ونکوور بیش از دو برابر در مقایسه با شهرسنت جان، با 1.06 دلار است.

این نسبت یک معیار برای اندازه گیری میزان آسیب پذیری افراد در هنگام استفاده از منابع مالی خانوار است، مخصوصا اینکه چگونه صورت حساب های خود را در صورت تغییر شرایط، مانند افزایش نرخ بهره های بانکی، مدیریت می کنند.

 DTI  در کانادا در دو سال گذشته زیاد تغییر نکرده است، گرچه کالگری و ادمونتون میزان بدهی خود را کاهش داده اند.

CMHC  می گوید که خانوار هایی که نسبت بدهی بالایی دارند معمولا گزینه های بسیار کمتری برای بازپرداخت  بدهی های خود دارند.

بدهی وام مسکن بزرگترین عامل استرس برای کانادایی ها است، که تقریبا دو سوم بدهی های خانوار را تشکیل می دهد. بر طبق نظر CMHC، این بدهی، زمانی که نرخ ها به طور ناگهانی افزایش می یابد، می تواند فلج کننده  شود.

“در حالی که خانوارها ممکن است در دوره های نرخ بهره پایین قادر به پرداخت بدهی خود باشند، بعضی از آنها ممکن است با افزایش نرخ ها با گرفتاری یا چالش های جدی مواجه شوند.”

Line of Credit، کارت های اعتباری و وام خودرو، دیگر بخش های بدهی خانواده های کانادایی را تشکیل می دهند.

این گزارش بر اساس داده های سازمان CHMC، اداره آمار کانادا، شرکت نظارت بر اعتبارات Equifax و Conference Board of Canada  است.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!