Connect with us

اخبار ونکوور و بی سی

ونکووری ها از Granville Island بیشتر بازدید می کنند اگر پارک کردن آسان تر باشد.

Published

on


یک نظرسنجی جدید نشان داده است، اغلب ساکنان Metro Vancouver، اگر پیدا کردن جای پارک برایشان آسان تر شود، بیشتر از Granville Island بازدید خواهند کرد.

بر طبق نظرسنجی Research Co ، 61 درصد افراد گفتند که پارکینگ وسیع تر، باعث می شود که دسترسی به مراکز فرهنگی و هنری برای آنها آسان تر شود و 58 درصد با ایده ساخت پارکینگ  در جزیره مخالف هستند.

این به این معناست که)  Canada Mortgage Housing Corporation (CMHC ، شرکت سهامی فدرال که مالک و مدیر Granville Island است، در حال برنامه ریزی برای اجرای پارکینگ پولی  در سراسر جزیره از ساعت 11 صبح تا 6 بعد از ظهر از تاریخ  1 ژوئن 2019 است.

نرخ ها در ماه های شلوغ تابستان 3 دلار به ازای هر ساعت ؛ و 2 دلار به ازای هر ساعت در ماه های غیر شلوغ می باشد.

در حال حاضر، Granville Island  دارای بیش از 1200 پارکینگ است، شامل پارکینگ سه ساعته رایگان و پارکینگ های پولی که حدود 75٪ از جای پارک ها را شامل می شود. جای پارک های باقی مانده شامل پارکینگ  های  رزرو شده، پارکینگ رایگان یک ساعته، پارکینگ معلولین می باشد.

CMHC ادعا می کند ، پارکینگ های  پولی برای کمک به کاهش ترافیک مورد نیاز است، چون رانندگان به خصوص در زمان های شلوغ، اغلب در خیابانهای Granville Island به دنبال یک نقطه پارک رایگان دور می زنند.

این نظرسنجی همچنین نشان داد که ساکنین منطقه به طور مساوی موافق و مخالف این هستند، که آیا  جزیره باید به یک ناحیه فقط برای عابران پیاده تبدیل شود و  ورود اتومبیل و اتوبوس به آن ممنوع باشد، 44٪ موافق این ایده و 47٪ مخالف هستند.

Mario Canseco ، رئیس Research Co ، در اطلاعیه ای گفت: “احتمال زیادی وجود دارد که ساکنین شهر ونکوور از ایده ی Granville Island  بدون خودرو ، حمایت کنند.”

“اما بیش از سه پنجم از افرادی که در Surrey  و دیگر شهرهای Metro Vancouver  زندگی می کنند می گویند که  سفر به Granville Island  را بیشتر می کنند، اگر پیدا کردن یک مکان برای پارک وسایل نقلیه شان، آسان تر باشد.

هنگامی که به فراوانی بازدیدها می رسیم ، 22 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که در دو سال گذشته 6 بار یا بیشتر به جزیره رفته اند، در حالی که 42 درصد از انها  دو تا پنج بار بازدید کرده اند.

همچنین 22٪ گفتند که در Granville Island برای خرید کردن و گشتن در Granville Island Public Market  رفته اند، 25٪ گشت و گذار، 17٪ برای غذا یا میان وعده، 16٪ برای نمایش های هنری و فرهنگی و 5٪ برای خرید از  فروشگاه خارج از Public Market.

بر اساسCMHC، میزان تردد برای جزیره در یک روز شنبه معمولی  در ماه اگوست ، که در زمان شلوغی از سال هم هست به این ترتیب است:

وسایل نقلیه شخصی:

2005: 45%

2016: 38% (7,280)

عابر پیاده:

2005: 26%

2016: 25% (4,790)

قایق شخصی:

2005: 15%

2016: 20% (3,830)

حمل و نقل عمومی:

2005: 5%

2016: 6% (1,220)

اتوبوس تور:

2005: 5%

2016: 5%

دوچرخه:

2005: 3%

2016: 5% (890)

وسایل نقلیه تجاری:

2005: 1%

2016: 1%

تغییرات پارکینگ، بخشی از برنامه های بازسازی بلندمدت CMHC برای جزیره است که می تواند شامل گسترش و توسعه Public Market ، آسانسور و سکوهایی برای تماشای مناظر بی نظیراز روی Granville Bridge، نمایش تئاتر های جدید، استفاده از محوطه قدیمی Emily Carr University  و تبدیل بسیاری از پارکینگ های خیابانی به فضاهای عمومی باشد.

همچنین شهر ونکوور با طرح ریزی تراموای Arbutus Corridor  و False Creek به عنوان راهی برای افزایش دسترسی به جزیره، می خواهد شرایط رفت و آمد به Granville Island  را آسان کند.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!