Connect with us

اخبار ونکوور و بی سی

وعده های انتخاباتی روسای احزاب مختلف

Published

on


آخر هفته برای رهبران احزاب مختلف بسیار شلوغ بود و آنها برای جلب آرای مردم به شهرهای مختلف سفر کردند،
وعده های جدید آنها را بخوانید.


جاستین ترودو، رهبر حزب لیبرال در سفر به برمپتون اونتاریو اعلام کرد، اگر در انتخابات 21 اکتبر برنده شود، هر کانادایی از پرداخت مالیات به ازای 15 هزار دلار از درآمدش معاف خواهد شد، یعنی درآمد تا 15 هزار دلار مالیاتی نخواهد داشت.
وعده ی دیگر ترودو درباره ی قبوض تلفن همراه بود. وی گفت در صورت انتخاب مجدد، مبلغ قبض ماهانه ی تلفن همراه 25 درصد کاهش خواهد یافت، و اینترنت به نقاط دوردست نیز خواهد رسید.
در صورتی که شرکت های تلفن همراه با او همکاری نکنند، وی به شرکت های دیگر اجازه خواهد داد وارد بازار رقابت شوند. کانادا یکی از گران ترین هزینه های تلفن همراه را دارد. سه شرکت راجرز، تل آس و بل، 90 درصد بازار موبایل کانادا را در اختیار دارند.
جگمیت سینگ، رهبر حزب نیودموکراتیک در سفر به گاتینو استان کبک اعلام کرد، در صورت برنده شدن حزبش در انتخابات، درمورد پیشگیری از بلایای طبیعی و ایجاد زیرساخت هایی برای کاهش آسیب های ناشی از بلایای طبیعی، کار خواهد کرد. زیرا صندوق های مبارزه با بلایای طبیعی فعلی، بعد از وقوع حادثه شروع به کار می کنند.
آندرو شی یر، رهبر حزب محافظه کار در سفر به Canoe Cove در استان پرینس ادوارد آیلند اعلام کرد، در صورت پیروزی حزبش در انتخابات، به درد و دل بازماندگان و آسیب دیدگان جنگ، بیشتر از گذشته گوش فرا خواهند داد. کارهای اداری آنها و دریافت مزایا را آسان تر خواهد کرد.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!