Connect with us

سفر و جاذبه های گردشگری ونکوور و استان بی سی

وست جت و ایر کانادا به دنبال نگرانی های مربوط به کرونا ویروس، از اخذ جریمه ی تغییر پروازها چشم پوشی می کنند

Published

on


از آنجا که تاثیر کروناویروس همچنان در داخل و خارج از کشور احساس می شود، دو شرکت هواپیمایی بزرگ کانادا اعلام کردند، که از اخذ جریمه ی تغییر پروازها چشم پوشی می کنند.


وست جت در وب سایت خود اعلام کرد، کلیه ی رزرو پروازهایی که بین 5 تا 31 مارس 2020 انجام شده اند، مجاز به یک بار تغییر بدون جریمه خواهند بود. این امکان برای هرگونه تغییر برنامه ی
سفر تا 14 روز قبل از تاریخ پرواز در دسترس خواهد بود.
این شرکت هواپیمایی به مشتریانی که نیاز به تغییر پرواز در رزروهای انجام شده در این تاریخ ها دارند، توصیه می کند، تا از صفحه ی مدیریت سفرها در وب سایت WestJet بازدید کنند.
ایر کانادا نیز سیاستی مشابه برای بلیط های خریداری شده بین 4 تا 31 مارس 2020 را اجرا کرده است.
این شرکت اظهار داشت: ایر کانادا به شما امکان می دهد تا یک بار تغییر در پرواز خود را بدون پرداخت هزینه، تا 14 روز قبل از سفر انجام دهید.
تغییرات را می توان به صورت آنلاین، یا از طریق شرکت خدمات مسافرتی خود یا با تماس با رزرواسیون ایر کانادا با شماره ی  1-888-247-2262 انجام دهید. چشم پوشی از هزینه ی
تغییر پرواز، یک بار برای بلیط های خریداری شده بین 4 تا 31 مارس 2020 ، برای سفری دیگر در طی 12 ماه از تاریخ بلیط اصلی اعمال می شود، مشروط بر اینکه تغییرات حداقل 14 روز قبل از پرواز انجام شود.
یک بار چشم پوشی از هزینه ی تغییر در مورد رزرو بلیط پرواز Aeroplan نیز اعمال می شود و به مشتریانی که نیاز به تغییر بلیط خود دارند توصیه می شود برای ایجاد هرگونه تغییر، مستقیماً با Aeroplan تماس بگیرند.
اعلامیه های هر دو شرکت هواپیمایی در پی مطالعه جدیدی اعلام شد که نشان می دهد، کروناویروس می تواند تا 113 میلیارد دلار برای صنعت هواپیمایی در سطح جهانی هزینه داشته باشد.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!