Connect with us

اخبار ونکوور و بی سی

وزش باد شدید منجر به قطع برق هزاران نفر، و بسته شدن 2 مدرسه در نورث ونکوور شد

Published

on


وزش باد شدید منجر به قطع برق هزاران مشترک در B.C شد، و به خصوص در North Shore  بسیار شدیدتر بود. 

مطابق گفته ی BC Hydro ، بیشتر قطع ها به دلیل پایین آمدن سیم ها یا افتادن درختان بر روی سیم ها ایجاد شده اند. 

Tanya Fish، سخنگوی BC Hydro گفت: اوایل صبح امروز قطع برق در برخی نقاط مشاهده شد، که در اثر باد شدید به وجود آمده بود. درختان و شاخه ها روی خطوط برق ما افتاده و قطب های برق را به زیر می کشند و در نتیجه باعث قطع مشتریان شده اند. 

چندین مدرسه در نورث ونکوور مجبور شدند صبح روز چهارشنبه، به دلیل قطعی برق، زمان شروع کار خود را به تعویق بیندازند. در همین حال، مدارس ابتدایی Braemar و Dorothy Lynas نیز برای کل روز بسته ماندند. 

قطعی برق باعث بروز مشکلاتی برای رانندگان نیز شد، زیرا پلیس وست ونکوور هشدار داد که خرابی چراغ های راهنمایی موجود در Taylor Wayو Marine Drive ، باغث ترافیک شدید شده است. کمی قبل از ساعت 8:30 دقیقه صبح، چراغ های موجود در آن تقاطع دوباره روشن شد، اما پلیس گفت که هنوز هم انتظار ترافیک را دارد. 

BC Hydro همچنین با وزش باد در Fraser Valley  و Environment Canada  هشداری برای مترو ونکوور صادر کرد. پیش بینی می شود که باد با سرعتی تا 90 کیلومتر در ساعت بوزد. 

بادی با این شدت، ممکن است خسارت هایی به ساختمان ها، از جمله پنجره ها وارد کند. اشیایی که در جای خود ثابت نشده اند، ممکن است توسط باد بلند شده و باعث ایجاد خسارت یا آسیب بدنی بشود. 

BC Hydro  به مشتریان یادآوری می کند که فاصله خود را از خطوط برق پایین افتاده، حداقل 10 متر حفظ کنند و آنها را به 911 گزارش دهند. 


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!