Connect with us

اخبار ونکوور و بی سی

والدین در B.C بیشتر نگران چه موضوعی هستند

Published

on


یک شرکت تحقیقاتی به بررسی چیزی که والدین در B.C. نسبت به حال و آینده احساس می کنند، پرداخته است.


در حالی که شاخص های اقتصادی استان اشاره می کنند که از وضعیت خوبی برخوردار است، جنبه های خاصی از زندگی روزمره وجود دارد، که همچنان مسائل خانواده ها را پیچیده تر می کند. اکثر ساکنان بریتیش کلمبیا که فرزندی تا 18 سال دارند که در خانه با آنها زندگی می کند، تصدیق
می کنند که در مورد چهار مسئله ی مختلف نگرانی را، اغلب و یا گاه به گاه تجربه کرده اند.
تنش در محل کار در صدر فهرست (58٪) قرار دارد و به دنبال آن فشارهای مالی (57٪) ، اضطراب مربوط به خانواده (53٪) و نگرانی های مربوط به مسکن (51٪) می باشند.
برخی تفاوت های جنسیتی ظریف وجود دارد. پدران در بریتیش کلمبیا نسبت به شغل خود (63٪) و خانواده اشان (56٪) بیشتر نسبت به مادران استرس دارند.
توجه به این نکته حائز اهمیت است که، در هر نقطه ای از بریتیش کلمبیا، 15تا 23 درصد از والدین استان ادعا می کنند، هرگز هیچ گونه تنشی در رابطه با پول، کار، خانواده یا مسکن را تجربه نمی کنند. در سراسر استان، تقریباً سه تا از هر پنج مادر و پدر (58٪) می گویند، که رسیدن به اهداف برای آنها و خانواده آنها «بسیار آسان» یا «نسبتاً آسان» است.
دو تا از هر پنج والدین (40٪) وضعیت فعلی خود را «نسبتاً دشوار» یا «بسیار دشوار» می دانند. والدین در جنوب B.C. به نظر می رسد که زندگی بهتری را پشت سر می گذارند و فقط 28٪ می گویند که تحقق خواسته هایشان دشوار است. این نسبت در مترو ونکوور با (39٪) ، Fraser Valley با (40٪) و جزیره ی ونکوور با (45٪) به طور قابل توجهی بیشتر می باشد.
با این حال، منطقه ای که به نظر می رسد مشکلات عمده ای دارد، شمال B.C. با (60٪) است. وقتی صحبت از خانواده و پول می شود، جنبه های خاصی از زندگی خانوادگی در این منطقه، سخت تر از دیگران است و موقعیت والدین می تواند، در میزان جدی بودن اوضاع نقش داشته باشد.
تقریبا دو تا از هر پنج والدین در استان (39٪) می گویند، که پرداخت هزینه حمل و نقل برای آنها در حال حاضر «نسبتاً دشوار» یا «بسیار دشوار» است، اما این نسبت در جنوب B.C به 47٪ افزایش می یابد. پرداخت هزینه ی مراقبت از کودک برای 42 درصد خانواده ها سخت است، اما در شمال B.C. این عدد به 59٪ می رسد. پرداختن هزینه های روزانه برای 44٪ از کل والدین، و 56٪ در Fraser Valley یک چالش است.
این مشکلات، برنامه ریزی برای آینده را برای خانواده های استان پیچیده تر می کند.
تقریباً سه تا از هر پنج والدین (58٪) می گویند، پس انداز کردن برای آنها و خانواده های آنها دشوار است. ترس از آینده ای که فرزندانشان مجبور به بیرون رفتن از شهر فعلی خود شوند، برای تعداد قابل توجهی از والدین در بریتیش کلمبیا واقعی است. در سطح استان ، 66٪ والدین معتقدند که «بسیار محتمل» یا «احتمالاً محتمل» است که هر یک از فرزندانشان به دلیل هزینه ی بالای زندگی، مجبور به ترک تحصیل شوند.
نسبت والدینی که انتظار دارند فرزندانشان به دلایل مالی از آنها دور شوند، در شمال B.C با (73٪) بیشتر است. پس از آن جنوب B.C با (69٪)، جزیره ی ونکوور (68٪) و مترو ونکوور (66٪). والدین در Fraser Valley با (48٪) اطمینان بیشتری دارند که فرزندانشان راهی برای ادامه ی زندگی خود در نزدیکی خانه پیدا خواهند کرد.
نتایج بیانگر یک روند نگران کننده است. سال گذشته، تنها 42 درصد والدین در مترو ونکوور انتظار داشتند فرزندانشان به دلیل گرانی زندگی به شهر دیگری منتقل شوند. این نسبت در 12 ماه به میزان 24 واحد افزایش یافته است، در زمانی که مداخلات دولت برای تسهیل گزینه ی مسکن برای جوانان افزایش داشته است.
والدین در بریتیش کلمبیا نگرانی های مختلفی را در ذهن دارند. هزینه ی مراقبت از کودک همچنان نگران کننده است و دولت استان قول داده است منابع این پرونده را افزایش دهد.
با این وجود دسترسی مسکن برای فرزندانی که خانواده را ترک می کنند، مسئله ای است که باعث نگرانی والدین می شود.
در حالی که اکنون خانواده ها به صراحت درگیر این موضوع نیستند، اما با اکراه آینده ی فرزندان خود را به دور از شهر فعلی تصور می کنند.
این نتایج براساس یک تحقیق آنلاین از 4 تا 7 فوریه، در میان 623 والدین با کودکان تا سن 18 سال در بریتیش کلمبیا انجام شده است. داده ها با توجه به آمار سرشماری کانادا از نظر سن، جنس و منطقه در بریتیش کلمبیا طبقه بندی شده است. حاشیه ی خطا، که متغیر بودن نمونه را اندازه گیری می کند، به علاوه یا منهای 3.7 درصد امتیاز، 19 از 20 است.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!