Connect with us

سفر و جاذبه های گردشگری ونکوور و استان بی سی

هم اکنون از Abbotsford به Puerto Vallarta مکزیک با 159 دلار کانادا پرواز کنید

Published

on


در حالی که بلیط های بازگشت از ونکوور به Puerto Vallarta، در حال حاضر بیش از 500 دلار هزینه دارند، مسافران می توانند، با پرواز از Abbotsford، مقدار زیادی پول را صرفه جویی کنند.
WestJet، تعدادی از پروازها را، با قیمت های باور نکردنی ارائه می دهد. علاوه بر این، این پروازها مستقیم هستند و بنابراین شما در سفر خود معطل نخواهید شد.


به عنوان مثال، پرواز روز شنبه 26 اکتبر، 158.83 دلار کانادا شامل مالیات و هزینه ها برای یک طرف پرواز قیمت دارد. برای یک بلیط رفت و برگشت که یک هفته بعد بازمی گردد، کل هزینه به 326.11 دلار کانادا شامل تمام مالیات ها و هزینه ها خواهد رسید.
قیمت بلیط بر اساس در دسترس بودن تعیین می شود، و به همین دلیل با فروش رفتن تدریجی صندلی ها، قیمت بالاتر خواهد رفت.

Puerto Vallarta را کشف کنید
تکیلای مشهور در جهان، غذاهای خوشمزه ی مکزیکی، سواحل زیبا و تابش آفتاب، تنها بعضی از دلایلی است که مردم از Puerto Vallarta بازدید می کنند. علاوه بر این، تعدادی از ویرانه های باستانی در نزدیکی آنجا وجود دارد، که می تواند جذاب باشد.
البته در حالی که این پرواز یک پیشنهاد بسیار مقرون به صرفه است، اما توجه داشته باشید که تعدادی هزینه های اضافی نیز وجود دارد. به طور مثال حمل چمدان و همینطور انتخاب صندلی توسط خودتان، مشمول هزینه ی اضافی خواهد بود.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!