Connect with us

سفر و جاذبه های گردشگری ونکوور و استان بی سی

همه ی زمین های بازی North Shore به دلیل ترس از شیوع COVID-19 بسته شده اند

Published

on


هر سه شهرداری North Shore در حال تعطیل کردن زمین های بازی خود هستند و به والدین به خاطر ترس از انتشار COVID-19 هشدار می دهند، گروه های بچه ها را از هم دور کنند. 

در همین حال BC Parks، دسترسی به Mount Seymour Provincial Park و Cypress Provincial Park را محدود کرده است. در حالی که امکانات استفاده ی روزانه برای عموم باز است، کارکنان پارک ها راه های ورودی و پارکینگ ها را بسته اند. فقط مسیر های پیاده روی در ارتفاعات پایین باز هستند.  

منطقه ی نورث ونکوور اولین جایی بود که این تعطیلی را در صبح جمعه اعلام کرد. میادین ورزشی منطقه نیز برای بازی ها و تمرین های از قبل برنامه ریزی شده بسته می شوند، اما برای استفاده های گاه به گاه در دسترس خواهند بود. 

پارک ها و مسیرهای پیاده روی در DNV باز باقی می مانند، ولی به کاربران یادآوری می شود برای حفظ فاصله ی اجتماعی حداقل دو متر از یکدیگر فاصله بگیرند. 

یک مورد استثناء برای Quarry Rock است، که در آنجا کارمندان ناحیه، دسترسی را برای جلوگیری از ازدیاد جمعیت محدود می کنند. رنجرهای پارک برای اجرای قانون در مسیر خواهند بود. 

شهرداری نورث ونکوور نیز، قبل از ظهر جمعه بیانیه ای صادر کرد که حاوی پیام مشابهی بود. 

در ادامه ی پیام آمده است: برای حفظ امنیت جامعه ی ما، به ویژه کودکان، شهرداری همه ی زمین های بازی را بسته است تا خطر انتقال COVID-19 را کاهش دهد. ما ساکنان را ترغیب می کنیم که همچنان از پارک ها، مسیرها و آبشارها لذت ببرند و در عین حال فاصله ی اجتماعی را نیز حفظ کنند. 

و صبح روز جمعه، منطقه ی وست ونکوور نیز ممنوعیت موقت برای زمین بازی، زمین بسکتبال و زمین اسکیت را به اجرا گذاشت. 

در این پیام آمده است، حفظ فاصله ی اجتماعی انتخابی نیست. هر بریتیش کلمبیایی باید وظیفه ی خود را برای جلوگیری از گسترش COVID-19 انجام دهد 

در پیام ارسال شده در توییتر، Craig Cameron از اعضای شورای شهر گفت که این انتخابی دشوار اما ضروری است. 

مایه ی تاسف است که ما مجبور شدیم این قدم را برداریم. اگر بیشتر مردم از عقل سلیم استفاده نکنند، ما به سرعت به سمت تعطیلی کامل مانند لومباردی یا سان فرانسیسکو خواهیم رفت، اگرچه هیچ کس نمی خواهد به آنجا برود 


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!