Connect with us

اخبار ونکوور و بی سی

همه چیز درباره ی هفته ی ویژه ی « بیزنس های نوظهور یا Startup »

Published

on


نسخه ی 2019 از هفته ی بیزنس های نوظهور ونکوور (VSW) در ماه سپتامبر برگزار می شود، كه كارآفرینان، سرمایه گذاران و رهبران جامعه را به منظور ایجاد ارتباطات بهتر دور هم جمع می کند. این رویداد که توسط انجمن غیرانتفاعی Vancouver Startup Society برگزار می شود، توسط تیمی از داوطلبان اداره می شود، که هرکدام از آنها از اکوسیستم استارت آپ در ونکوور و فراتر از آن می آیند.


سال گذشته این رویداد بیش از 2000 نفر را در 108 رویداد، از جمله نمایشگاه های سرمایه گذاران، بحث های پنل، ملاقات های دفتری و رویدادهای شبکه ای، مشاهده کرد.
VSW در سال 2019، از 13 تا 20 سپتامبر برگزار میشود که با Vanhacks Hackathon آغاز شده و به یک هفته از رویدادها، از جمله رویدادهای که توسط Innovate BC و SFU Venture Labs، میزبانی می شوند، منجر خواهد شد.
در سال جاری، شرکت کنندگان می توانند انتظار هر چیزی را که با استارت آپ مرتبط است، داشته باشند. دامنه ی رویداد های شبکه ای، از افزایش استراتژی های رشد و ریسک سرمایه گذاری، تا تکنولوژی های مرتبط با شبکه و VR، را شامل می شود.
شرکت کنندگانی که ایده ای برای VSW دارند و علاقمند به میزبانی یا همکاری با VSW هستند، می توانند ایده ی خود را ارائه دهند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر یا ثبت نام جهت شرکت، به وب سایت این مجموعه مراجعه فرمایید.

https://vanstartupweek.ca/

Vancouver Startup Week 2019
When: September 13 to 20, 2019
Where: Downtown Vancouver
Time: 8 am to 5:30 pm
Tickets: Buy tickets online


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!