Connect with us

اخبار ونکوور و بی سی

همه بدون استثناء باید در اتوبوس و وسایط نقلیه عمومی ماسک بزنند

Published

on

اخبارکانادا , اخبار_ونکوور

با ورود BC به فاز سوم برنامه ی راه اندازی مجدد، تعداد بیشتری از مردم از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده می کنند، تا به جایی که باید بروند برسند. در این هفته، دکتر Bonnie Henry مسئول بهداشت استان گفت: همه افراد در زمان استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی باید ماسک بزنند.

وی در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: من فکر می کنم همه ی افرادی که در حال استفاده از حمل و نقل عمومی هستند، باید ماسک بزنند هر کسی که می تواند. اگر شما می خواهید از حمل و نقل عمومی استفاده کنید می بایست حتما ماسک بزنید، مگر اینکه دلیل بسیار معتبری وجود داشته باشد که نمی توانید این کار را انجام دهید.

Henry گفت، او می داند كه اجرای دستورالعملی مانند این، یك چالش است و می دانیم كه بعضی اوقات سخت است كه بگوییم چه زمانی مردم توانایی ماسک زدن دارند و چه زمانی ندارند.

وی گفت، اگرچه دلایل پزشکی بسیار کمی وجود دارد، که به دلیل ابتلا به آن مردم نتوانند ماسک بزنند.

وی همچنین تأکید کرد، که استفاده از ماسک کاملا ایمن است و خطر ابتلا به کمبود اکسیژن را در فرد افزایش نمی دهد، خطر نگه داشتن باکتری یا ویروس در بدن را افزایش نمی دهد و باعث افزایش خطر شرایط پزشکی قبلی فرد، مانند آسم نمی شود.

هنری گفت، کمی زمان می برد تا شخص به زدن ماسک عادت کند، من این را از تجربه ی شخصی خودم می دانم. با این وجود، ما باید همیشه در هنگام استفاده از حمل و نقل عمومی از ماسک استفاده کنیم. من این کار را انجام می دهم، و انتظار دارم که دیگران نیز همراه باشند.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!