Connect with us

اخبار ونکوور و بی سی

هشدار: کروناویروس در شهر Kelowna به مناطق بیشتری گسترش یافته است

Published

on


مقامات بهداشتی مکان های بیشتری در شهر Kelowna را معرفی کرده اند، که افرادی که تست کروناویروس آنها مثبت بوده و به طور بالقوه مسری هستند، از آنها بازدید کردند.

Interior Health ، کلوب Cactus  واقع در Water Street  را از 3 تا 6 جولای و Pace Spin Studio را در تاریخ های 2 ، 4 ، 5 ، 7 ، 8 و 9 جولای،  به عنوان مکان هایی که در معرض خطر انتشار کروناویروس به عموم بوده اند، شناسایی کرد.

این مقام بهداشتی در بیانیه ای گفت: هرکسی که در تاریخ های مشخص شده به این مکان ها مراجعه کرده است، باید علائم خود را تحت نظر داشته باشد و در صورت بروز علائم کووید-19 تست انجام دهد.

آزمایش بیشتر بر روی افرادی که در مکان های مختلف Kelowna بین 25 جون و 6 جولای دور هم جمع شده اند، به Interior Health اجازه داده است، تا مکان های دیگری در شهر Kelowna را که ممکن است در آنها افرادی در معرض COVID-19 قرار داشته باشند، شناسایی کند.

مقامات پیش از این به افرادی که در مهمانی های خصوصی در دو هتل شرکت کرده بودند، توصیه کرده بودند، خود را قرنطینه کنند. این هتل ها Discovery Bay Resort از 1 تا 5 جولای و Boyce Gyro Beach Lodge در تاریخ 1 جولای بودند.

علائم کروناویروس شامل تب، سرفه، تنگی نفس، مشکل در تنفس، از دست دادن حس بویایی و چشایی و مشکلات گوارشی است.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!