Connect with us

کار در کانادا

هشدار! دما کانادا در فوریه تا منفی 65 درجه سانتی گراد پایین خواهد رفت

Published

on


اخبار ناخوشایندی برایتان داریم. مطابق خبری که The Weather Network منتشر کرده است، در این زمستان، کانادا سردترین مکان کره زمین خواهد بود.


بر کسی پوشیده نیست که زمستان های کانادا خشن است- اما قرار است اوج آن را ببینید. در حال حاضر در سراسر کانادا هشدارهای هوای بسیار سرد وجود دارد، که ثابت میکند زمستان های کانادا واقعا خشن هستند.
با توجه به هوای چندین هفته گذشته، باور آن غیرممکن نیست، اما باز هم شوکه کننده خواهد بود.
Environment Canada در بخش های مختلف کانادا راجع به طوفان و ریزش برف هشدار داده است.
مطابق The Weather Network، با رسیدن دما تا منفی 65 درجه سانتی گراد طی ماه های آتی، کانادا از جنوبگان و قطب شمال نیز سردتر خواهد بود.
TWN گزارش میدهد که طی چند ماه آینده، کانادا یکی از شدیدترین دماهای غیرعادی کره زمین را تجربه خواهد کرد.
«پیش بینی می شود که هوای قطب شمال به سمت پایین حرکت کرده و در غرب کوه ها راکی مستقر شود».
اما این فقط دما نیست که باعث سردی هوا خواهد بود. بادهای شدید و برف تا ارتفاع 60 سانتی متر نیز پیش بینی شده اند.
مطابق اعلام The Weather Network، هنگامی که برف شروع به باریدن کند، توده هوا را بیشتر خواهد کرد و دما را تا پنجشنبه و جمعه صبح به سمت عددهای خیلی پایین خواهد برد.
سازمان هواشناسی کانادا برای هشت استان کانادا هشدار هوای خیلی سرد را منتشر کرده است: انتاریو، کبک، آلبرتا، ساسکاچوان، مانیتوبا، نوناووت، مناطق شمال غربی و نیوبرونزویک. این به این معنی است که انتظار می رود بیش از نیمی از استان های کانادا هوای بسیار سرد را تجربه کنند.
«انتظار می رود که در ماه فوریه دما تا منفی شصت یا شصت و پنج درجه سانتی گراد برسد.»
The Weather Network اعلام کرده که هوای قطب شمال مانند «شهد» حرکت خواهد کرد و در هفته دوم فوریه بخش هایی از کانادا را پوشش خواهد داد.
سازمان هواشناسی توصیه های برای حفظ سلامتی در این زمستان سخت منتشر کرده است. آنها توصیه میکنند که همیشه لباس کافی همراه داشته باشید و همچنین وسایلی مانند پتوی اضافی و کابل باطری به باطری در ماشین داشته باشید. افرادی هم که در فضای باز کار میکنند باید طی وقفه های مرتب برای گرم شدن به داخل روند تا گرم شوند.
«خطر برای کودکان، افراد میانسال، افرادی که بیماری های مزمن دارند، افرادی که در فضای باز کار یا ورزش می کنند و یا افراد بی خانمان بیشتر است.
مواظب نشانه های مرتبط به سرما باشید: کم آمدن نفس، درد قفسه سینه، درد عضلانی و ضعف، بی حس شدن و یا تغییر رنگ در انگشتان دست و پا.»


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!