Connect with us

سفر و جاذبه های گردشگری ونکوور و استان بی سی

هزینه ی سفر به سرزمین والت دیزنی در 2020

Published

on


سرزمین والت دیزنی از محبوب ترین مقاصد گردشگری دنیاست، که هم برای بزرگسالان و هم کودکان جذاب است. اگر قصد دارید به این سرزمین جادویی سفر کنید، در این مقاله با ما همراه باشید تا درجریان ریز هزینه های این سفر قرار بگیرید. این سفر می تواند بسیار گران قیمت باشد، اما با برنامه ریزی درست می توانید از مزایای تخفیف برای کانادایی ها بهره مند شده و هزینه ها را تا حدودی کاهش دهید.


در این سفر 5 هزینه ی اصلی وجود دارد، حمل و نقل، اقامت، بلیط های پارک، غذا و خرید. با ما همراه باشد تا این هزینه ها را برای یک خانواده ی 4 نفری بررسی کنیم.

1- حمل و نقل:
محبوب ترین وسیله ی سفر به اورلاندو هواپیما است، اما در عین حال گران ترین آن نیز می باشد. ارزان ترین بلیط هواپیما از تورنتو به اورلاندو 300 دلار است، که همیشه نیز در دسترس نیست و باید انتظار بلیط 400 تا 500 دلاری برای هر نفر را داشته باشید. سفر با اتومبیل شخصی به صرفه تر است. هزینه ی بنزین ماشین برای رفت و برگشت از تورنتو به اورلاندو 300 دلار می شود. می توانید این مسیر را بدون توقف طی کنید و یا یک شب در یک هتل ارزان اقامت کنید. به هر حال برای چهار نفر پول بسیار کمتری نسبت به هواپیما هزینه می کنید. مزیت دیگر آن نیز آن است که، می توانید در اورلاندو از اتومبیل خود برای جا به جایی، خرید غذای ارزان و اقامتگاه با قیمت کمتر استفاده کنید.

2- اقامت:
بخش زیادی از هزینه های این سفر مربوط به اقامتگاه است. به طور کلی دو گزینه وجود دارد، اقامت در هتل های دیزنی و یا هتل های خارج از محوطه. از آنجا که اقامت در هتل های مجموعه ی دیزنی مزایای زیادی دارد، تنها به بررسی آنها می پردازیم. زیرا در صورت انتخاب اقامتگاه از مجموعه ی والت دیزنی ورلد از مزایای زیر بهره مند خواهید شد:

* حمل و نقل رایگان فرودگاهی با Magical Express .
* حمل و نقل رایگان برای تم پارک ها، پارک های آبی و Disney Springs .
* Magic Band رایگان. * دسترسی اولیه به FastPass+ .
* Magic Hours اضافی.
انواع هتل های مختلف در مجموعه ی دیزنی وجود دارند، از هتل های value با قیمت از شبی 100 دلار تا هتل های Delux با قیمت از شبی 400 دلار. تمامی اقامتگاه ها استخر، وسایل خواب راحت، حمل و نقل رایگان و تم های دیزنی عالی دارند.
یک اتاق در Disney’s Pop Century قیمتی بین 150 تا 180 دلار دارد. پیشنهاد های مختلفی برای این هتل وجود دارد مثلا 6 شب اقامت در Disney’s Pop Century با 600 دلار آمریکا.
برای اطلاعات بیشتر به سایت https://disneyworld.disney.go.com/en_CA/special-offers/ مراجعه کنید.

3- بلیط تم پارک ها :
قیمت بلیط این پارک ها بستگی به نیاز شما دارد. قیمت بلیط یک روزه بین 105 تا 159 دلار آمریکا است. خرید بلیط های چند روزه می تواند هزینه ی شما را تا حد زیادی کاهش دهد، به طور مثال قیمت هر روز در یک بلیط 10 روزه، از 47 دلار آغاز می شود. بلیط 7 روزه، هر روز یک پارک، برای 2 بزرگسال و 2 کودک: 1427 دلار

4- غذا :
در والت دیزنی ورلد مکان های زیادی برای غذا خوردن وجود دارد، اما اگر حواستان نباشد ممکن است حسابی به خرج بیافتید.
متوسط قیمت Disney quick-service meal برای یک خانواده ی 4 نفری 40 دلار و table-service meals در حدود 80 تا 100 دلار است. شما می توانید غذا و نوشیدنی خود را از بیرون نیز تهیه کرده و همراه بیاورید تا در هزینه ها صرفه جویی کنید. می توان هزینه ی خوراک برای یک خانواده ی چهار نفره را تقریبا 120 دلار در روز در نظر گرفت. در برخی از روزهای سال نیز غذاهای رایگان پیشنهاد داده می شوند.

هزینه ی غذا برای 7 روز: 840 دلار

5- خرید :
همه ی افراد دوست دارند در هنگام مسافرت خرید کنند، مخصوصا در سفر به دیزنی ورلد که به هر سو نگاه کنید، چیزی برای خریدن وجود دارد.
پیشنهاد ما این است که برای خودتان سقف خرید در نظر بگیرید. مثلا یک کارت هدیه تهیه کرده و مبلغ مورد نظر خود را در آن شارژ کنید. بدین صورت مطمئن می شوید که بیش از حد خرید نکرده اید.
خرید سوغاتی از والت دیزنی ورلد ارزان نیست، پس باید به بودجه خود توجه کنید. قیمت برخی اقلام را می توانید مشاهده کنید.

Minnie Ears – $30US Spirit Jersey – $70US
Souvenir Popcorn Bucket – $25US
Medium Size Character Plush – $20US
Collectable Pins – $12-25US
Handbuilt Lightsaber – $200US

به طور کلی باید بدانید که سفر به والت دیزنی ورلد سفر کم خرجی نیست، اما یکی از به یاد ماندنی ترین مکان هایی است که می توانید با خانواده به آن سفر کنید. با کمی برنامه ریزی می توانید یک هفته ی فوق العاده را با بودجه ی مورد نظرتان، در یکی از جادویی ترین مکان های روی زمین بگذرانید.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!