Connect with us

سفر و جاذبه های گردشگری ونکوور و استان بی سی

نگاهی به پشت صحنه ی آتش بازی های ونکوور Celebration of Light

Published

on


 Honda Celebration of Lights با سه نمایش خیره کننده، بر فراز English Bay ونکوور، برگزار می شود. 

Amir Morani  که اهل بمبئی می باشد، اولین نمایش امسال را اجرا کرد. در حالی که او و گروهش در چندین جشنواره در هند شرکت کرده بودند، این اولین بار بود که تیم پنج نفره شان در یک جشنواره بین المللی به اجرای برنامه پرداختند.  

مطمئنا این گروه به تنهایی از عهده ی کار برنمی آمدند. Kelly Guillle مدیر Archangel Fireworks Inc توضیح می دهد که این رویداد شامل ماه ها آماده سازی  و همچنین تلاش بسیار زیاد در روزهای آخر بود. 

Guillle  یادآور می شود که اگر چه مقادیر زیادی از محصولات وارد شده است، ولی بسیاری از آنها را نیز به سادگی نمی توان وارد کرد. در این موارد، وی محصولات مورد نیاز را از Winnipeg  و کبک پیدا کرده است. علاوه بر این، او به طور مستقیم با مدیران هر تیم در ارتباط است، تا اطمینان حاصل کند که محصولات به درستی کار می کنند. 

Guillle  می گوید، قبل از هرچیز دیگری، تیم ها باید به یک استاندارد خاص برسند، تا در رقابت مورد توجه قرار بگیرند. در مجموع بین 16 تا 20 گروه به نصب تجهیزات نمایش بر روی قایق ها کمک کردند. هنگامی که مهمات بر روی تفنگ قرار می گیرند، بر روی آنها فویل قرار می دهیم تا هر یک از جرقه ها محافظت شود. 

بر روی هر قایق یک فیوز و بین 15 تا 540 شلیک وجود دارند، که آن چیزی که شما می توانید در آسمان ببینید را شکل می دهند. یک اتاقک قرمز نیز در انتهای قایق قرار دارد، که کامپیوترهایی که نمایش را مدیریت می کنند، در آنجا قرار گرفته اند. 

TransLink  خدمات حمل و نقل خود را افزایش داده تا بتواند به جمعیت عظیمی که در شب های برگزاری Celebration of Light به این محل می روند، خدمات بهتری ارائه کند.  

موسیقی را می توان به طور همزمان در Breeze104.3 FM و از طریق اپ تلفن همراه جشنواره بشنوید. 

هند جشنواره امسال را شروع کرد و پس از آن کانادا (31 جولای) و کرواسی (3 آگوست) برنامه خواهند داشت. آتش بازی ها از ساعت 10 شب شروع می شوند. 

تیم برنده در تاریخ 6 آگوست اعلام خواهد شد. 


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!