Connect with us

اخبار ونکوور و بی سی

نورث ونکوور 12 کیلومتر جاده را، به شکل مسیر عابرین پیاده تغییر می دهد

Published

on


 

طی هفته ی گذشته برخی از تغییرات موقتی بزرگ در Lonsdale Avenue ، توسط شهرداری نورث ونکوور انجام شد.

دولت شهرداری با استفاده از موانع کنترل ترافیک، لاین کناری مخصوص پارکینگ در دو طرف خیابان را، به طول بیش از پنج بلوک بین خیابان 13 و خیابان 18 بسته است.

این کار فضای ایمن تری را برای عابران فراهم می کند، تا از آن استفاده کنند و بتوانند فاصله ی فیزیکی را بهتر رعایت کنند، همچنین فضای بیشتری برای تشکیل صف درخرده فروشی ها و فضای نشستن بیشتری در بخش بیرونی رستوران ها، فراهم می شود.

هم اکنون مسیر رفت و آمد برای وسایل نقلیه به یک لاین در هر جهت کاهش یافته و یک travel lane دیگر در هر جهت برای اختصاص یافتن به پارکینگ، بازسازی می شود. دسترسی به ایستگاه های اتوبوس حفظ شده است.

این همه بخشی از برنامه ی دولت شهرداری برای ایجاد 12 کیلومتر خیابان با عنوان خیابان باز در سراسر حوزه ی خود است، که Lonsdale Avenue  در منطقه ی  Central Lonsdale و Lower Lonsdale – از جمله Lonsdale Avenue  از Carrie Cates تا 3rd Street – در اولویت قرار دارد. کل شبکه ی تغییرات طی چند هفته ی آینده در چند مرحله انجام خواهد شد.

این شهرداری خیابان ها و بلوک های مورد تغییر را، بر اساس ملاحظاتی از قبیل حجم افرادی که پیاده روی یا دوچرخه سواری می کنند و وجود خرده فروشی، رستوران ها، مشاغل مهم و امکانات رفاهی انتخاب کرد.

شهرداری نورث ونکوور برای حمایت از ایجاد و بهره برداری از برنامه ی خیابان باز خود، 150 هزار دلار بودجه اختصاص داده است.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!