Connect with us

ببینید و بشنوید

ممنوع شدن ورود نوجوانان کت و شلوارپوش به سینماهای بریتانیا

Published

on

ممنوع شدن ورود نوجوانان کت و شلوارپوش به سینماهای بریتانیا

اگر عضو اپلیکیشن تیکتاک باشید، احتمالا ترند جدید این روزها را دیدهاید که دسته های بزرگی از نوجوانان کت شلوارپوش، که با ژستی شبیه به «گرو»، شخصیت شرور ولی دوستداشتنی انیمیشین «من نفرتانگیز» انگشتان دو دست خود را روی هم گذاشته اند، به سالن های سینما می‌روند، تا جدیدترین دنباله این مجموعه با عنوان «مینیونها: ظهور گرو» را تماشا کنند.

این ترند در انگلیسی با هشتگ «جنتلمینیون» در حال داغ شدن است.

برخی دیگر از نوجوان ها هم با الهام از شخصیت مینیونها، خود را شبیه این یاران زردرنگ و وفادار گرو درست کرده اند.

اما به نظر میرسد این شلوغکاریها، کاسه صبر مسئولان سینماها در بریتانیا لبریز کرده است، زیرا بعضی از سالنها از ورود گروههای نوجوانان با لباس مینیونها یا کتوشلوار گرو جلوگیری می‌کنند.

اتهام این گروه این است که در حین نمایش فیلم با سروصدا و شلوغکاری و پرت کردن اشیا به اطراف، حواس دیگر تماشاچی‌ها را پرت میکنند.

حتی بعضی از سینماها مجبور شدهاند به خاطر شکایت تماشاچیان، پول بلیت عده زیادی از آن‌ها را پس بدهند.

یونیورسالپیکچرز، استودیوی سازنده این انیمیشن در توییتی ضمن همراهی با این ترند نوشت: به همه کسانی که با کتشلوار به دیدن مینیونها رفته اند: شما را میبینیم و دوستتان داریم.

این فیلم ظرف ۴ روز آغاز اکرانش در آمریکا ۱۲۹ میلیون دلار فروش کرده و با توجه به استقبال نوجوانها، توقع میرود ظرف روزها و هفته های آینده خیلی از رکوردها را جابجا کند.

.

منبع

🟧 به کانال سلام ونکوور در تلگرام بپیوندید

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی

For more Information, get to know about us or the websites of our sister companies Meta Marketing & Daneshmand


Continue Reading
error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!