Connect with us

سفر و جاذبه های گردشگری ونکوور و استان بی سی

نمایشگاهی در شهربازی ونکوور یا PNE که می توانید بچه ها را به رایگان با خود به آنجا ببرید

Published

on


با ورود به این نمایشگاه در شهربازی PNE، به چیزهایی بیشتر از وسایل بازی دسترسی پیدا خواهید کرد. در حقیقت ده ها برنامه و رویداد ویژه برای بچه ها وجود دارد، که با بلیط ورودی شهربازی می توانید به طور رایگان از آنها لذت ببرید. در سال 2019 ، بلیط ورودی شهربازی برای بچه های 5 ساله و کوچکتر به طور رایگان، و برای کودکان 6 تا 13 ساله با 5 دلار تخفیف ارائه می شود.
یک بزرگسال با یک بلیط ورودی که خریداری می کند، مجاز است حداکثر پنج کودک پنج سال یا کوچک تر را به صورت رایگان به نمایشگاه بیاورد.

برخی از برنامه های عالی برای کودکان را در ادامه معرفی می کنیم:
Knights of Valour
هر روز در Agrodome ، در ساعت های 1، 3 و 7 بعد از ظهر اجرا می شود. نمایش در روزهای 17، 18 و 20 آگوست در ساعت 1 اجرا نخواهد شد. این نمایش با در دست داشتن بلیط ورودی شهربازی، رایگان است.
خود را برای سرگرمی شایسته ی پادشاه و ملکه آماده کنید. Knights of Valour یک نمایش هیجان انگیز از اسب دوانی، شجاعت و جوانمردی است که قبلاً هرگز ندیده اید.
President’s Choice SuperDogs presents Abracadabark
هر روز در Pacific Coliseum، در ساعت های 12:30, 2:30 و5:30 بعد از ظهر اجرا می شود. این نمایش با در دست داشتن بلیط ورودی شهربازی، رایگان است.
SuperDogs برنامه ی Abracadabark را ارائه می دهد. از آنجا که SuperDogs جادویی ترین نمایش خود تا کنون به نام Abracadabark را اجرا می کند، آماده باشید که شگفت زده ، سرگرم و خیره شوید. با داشتن یک جادوگر به عنوان راهنما، جادوی بی سابقه ی SuperDogs را تجربه خواهید کرد.

Electric Fire
هرشب در Festival Park، ساعت 10.15 شب
یک برنامه ی جدید برای امسال. برای یک فینال موسیقی شبانه همراه با آتش بازی به نمایشگاه PNE بپیوندید. Electric Fire یک تجربه ی تاثر گذار همه جانبه ی
360 درجه است.
BCAA ToonCity
Blue Bear and Friends
هر روز در ساعت های 12, 3:30 و 5:15 بعد از ظهر. این نمایش با در دست داشتن بلیط ورودی شهربازی، رایگان است.
Blue Dance’s Party یک مهمانی رقص چندرسانه ای با Blue the Bear و دوستان است.
BCAA ToonCity
Super Action Academy
هر روز در ساعت های 1:30, 4:15 و 6:15 بعد از ظهر. این نمایش با در دست داشتن بلیط ورودی شهربازی، رایگان است. لباس ابرقهرمان های مورد علاقه خود را بپوشید و گزارش انجام وظیفه ی خود را در Super Action Academy ارائه کنید. پرش به دنیای ابرقهرمانان پر از موسیقی و فعالیت، اینجا جایی است که بچه ها قهرمانان هستند.

BCAA ToonCity
Family Flicks
هر شب از ساعت 7.30 بعد از ظهر. این برنامه با در دست داشتن بلیط ورودی شهربازی، رایگان است.
وقتی خورشید غروب می کند ، فیلم های خانوادگی مورد علاقه ی خود را بر روی صفحه ی بزرگ نمایش در ToonCity تماشا کنید. یک زیرانداز همراه بیاورید و از یک فیلم در فضای باز مناسب برای تمام خانواده لذت ببرید.
این فیلم ها شامل همه چیز ، از Dumbo 2019 گرفته تا Ralph Breaks the Internet و E.T. the Extra-Terrestrial می باشد. برای برنامه کامل فیلم ها به سایت pne.ca مراجعه کنید.

Dinosaur Stomp
هر روز در  Italian Gardens از ساعت 11 صبح تا 11 شب. این برنامه با در دست داشتن بلیط ورودی شهربازی، رایگان است.
این نمایشگاه در فضای باز، مجسمه هایی از 15 دایناسور مختلف که در طول دوره های ژوراسیک و کرتاسه روی زمین زندگی
می کردند، ارائه می دهد.

این نمایشگاه با داشتن ده مدل انیماترونیک با اندازه ی واقعی و پنج مدل استاتیک ، به بازدید کنندگان درباره ی زندگی دایناسورها و غذاهای مورد علاقه آنها می آموزد. بچه ها همچنین
می توانند مهارت های دیرینه شناسی خود را امتحان کنند و استخوان های موجود در گودال حفاری Dino را جستجو کنند.

Game Changers: The Evolution of Video Games
هر روز در Garden Auditorium از ساعت 11 صبح تا 10 شب. این برنامه با در دست داشتن بلیط ورودی شهربازی، رایگان است.
این نمایشگاه رایگان، تعاملی و همه جانبه، به بررسی چگونگی شکل گیری پیشرفت بازی ها در سیستم های بازی های ویدیویی و تغییر در نحوه تعامل با فناوری می پردازد.
آثار هنری شگفت انگیز را ببینید که شامل 70 بازی محبوب در تمام زمان ها است، و نوآوری کانادایی ها در این بخش را نشان می دهد.

Farm Country
هر روز در Big Red Barns از ساعت 11 صبح تا 10 شب. این برنامه با در دست داشتن بلیط ورودی شهربازی، رایگان است.
برای یک استراحت از شلوغی در میانه ی بازدید در Farm Country متوقف شوید، تا بچه های حیوانات مورد علاقه خود را ببینید.
Big Red Barns میزبان بزرگترین مجموعه از انواع حیوانات مزرعه در ونکوور و همچنین نمایش های منحصر به فرد از حیوانات جدید شهری است.
Kidz Discovery Farm
هر روز در Big Red Barns از ساعت 11 صبح تا 10 شب. این برنامه با در دست داشتن بلیط ورودی شهربازی، رایگان است.
The Kidz Discovery Farm به بچه ها اجازه می دهد برای مدت کوتاهی کشاورز شوند، تا ضمن آشنایی با 10 بخش جالب کشاورزی، با نحوه ی سفر مواد غذایی از مزرعه تا فروشگاه مواد غذایی محله شان، آموزش ببینند.
بچه ها کارهای مختلف مزرعه را در حین حرکت از یک مزرعه به مزرعه ی دیگر بازی خواهند کرد، از جمله دوشیدن شیر گاوها، پدال زدن با تراکتور، جمع آوری تخم مرغ و چیدن سیب.

مسابقه ی فیلم کوتاه PNE، Reel Youth
نمایش فیلم ها هر روز در Revel District در ساعت های 3 و 5 بعد از ظهر انجام می شود. این برنامه با در دست داشتن بلیط ورودی شهربازی، رایگان است.
PNE مفتخر است که با همکاری Reel Youth ، برای ایجاد یک مسابقه ی فیلم کوتاه با فیلم های ساخته شده توسط جوانان 18 سال و کمتر، اقدام کرده است. مهمان قادر خواهد بود برای فیلم مورد علاقه خود و به دست آوردن جوایز جالب، رای بدهند.
Reel Youth یک پروژه ی توانمندسازی رسانه ای غیر انتفاعی است که از جوانان، بزرگسالان و سازمان ها حمایت می کند، تا فیلم های جذاب را درباره موضوعاتی که بیشتر به آنها اهمیت می دهند، تهیه و توزیع کنند.

Transport 2050
هر روز در Miller Drive از ساعت 11 صبح تا 11 شب. این برنامه با در دست داشتن بلیط ورودی شهربازی، رایگان است.
مدل انیمیشن MicroCity ونکوور، ارائه ای جذاب از حمل و نقل گذشته، حال و آینده ی منطقه است.
Transport 2050 Expo همچنین شامل یک گنبد واقعیت مجازی است که بینندگان را به طور کامل در یک سفر به آینده غرق می کند. اتومبیل های برقی، اتوبوس و دوچرخه، وسایل نقلیه ی خودکار و هواپیماهای بدون سرنشین شخصی، آینده ی حمل و نقل به کجا می رود؟ دوست دارید چه چیزی را ببینید؟


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!