Connect with us

اخبار ونکوور و بی سی

نقاط دیدنی ونکوور برای احترام به کارکنان بیمارستان ها، هر شب با چراغ ها روشن می شوند

Published

on


حداقل سه مورد از برجسته ترین بناهای دیدنی ونکوور، در حال اضافه کردن توالی جدیدی به چراغ های بیرونی خود هستند، که برای نمایش همبستگی با کارکنان مراقبت های بهداشتی در BC در مبارزه با COVID-19، روشن خواهند شد.

در Canada Place ، شیپورهای “O Canada” Heritage که هر روز ظهر به صدا در می ایند، ساعت 7 بعد از ظهر نیز همزمان با تشویق های بلند ونکووری ها که از بالکن هایشان تشویق می کنند، به صدا در می آید.

همچنین Port of Vancouver، نمایش نوری Sails of Light را در Canada Place، بین 27 مارس و 10 آوریل و سپس 12 تا 16 آوریل با پنج بادبان به رنگ آبی روشن می کند، که نمایانگر رنگ یونیفرم کارکنان مراقبت های بهداشتی است.

در ورزشگاه BC Place ، نمایش نوری Northern Lights بر روی فضای بیرونی با یک انیمیشن ویژه هر روز ساعت 7 عصر به منظور تجلیل از کارمندان مراقبت های بهداشتی روشن می شود. به طور مشابه، این ورزشگاه نیز شبانه به رنگ آبی روشن خواهد شد.

چراغ های بیرونی در هر دو تالار شهر ونکوور و پل Burrard Street نیز به رنگ آبی روشن می شوند.

در ونکوور حداقل به مدت یک هفته، مردم ضمن تمرین فاصله ی اجتماعی و قرنطینه در منازل از بالکن خانه هایشان، با صدای بلند کارمندان بهداشتی را تشویق و تحسین می کنند.

دقیقاً مشخص نیست که کدام شهر در جهان این عمل را آغاز کرده است، اما ونکوور جزو اولین ها، به ویژه در خارج از اروپا بوده است. اکنون ساکنان در تعداد فزاینده ای از شهرها در سراسر جهان دست به این کار زده اند.

اولین محله ی ونکوور که سنت ساعت 7 عصر در شهر را آغاز کرد، مرکز شهر West End بود، جایی که بیمارستان سنت پاول واقع شده است.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!