Connect with us

اخبار ونکوور و بی سی

نظرسنجی: ونکووری ها فکر نمی کنند زیر ساخت های حمل و نقلشان، برای آینده برنامه ریزی شده باشد

Published

on


با افزایش رو به رشد جمعیت در اتوبوس ها و قطارها، و اینکه TransLink در ماه های اخیر پذیرفته است که با وجود معرفی سرویس های جدید، و ارائه خدمات جدید، نتوانسته با رشد مسافران هماهنگ باشد، جای تعجب نیست که مسافران حمل و نقل عمومی در ونکوور معتقدند زیرساخت های حمل و نقلشان، با توجه به آینده طراحی نشده است.
Forum Research این هفته نتایج یک تحقیق ملی در مورد رضایت استفاده کنندگان از حمل و نقل عمومی را منتشر کرد، که نشان می دهد تنها 29 درصد از ونکووری ها معتقدند که گسترش حمل و نقل عمومی، با توجه به رشد جمعیت در آینده انجام گرفته است.
این تحقیق در چهار شهر بزرگ دیگر نیز انجام قرار گرفت، که نتایج در کلگری 47٪، ادمونتون 41٪، تورنتو 33٪، و مونترال 31٪ بوده است.
اما پیشرفت های فوری عمده برای آینده در حال انجام هستند، SkyTrain های جدید که در هر سه خط تا سال 2020 اضافه می شوند، بهبود سرویس دهی اتوبوس ها از جمله سه خط جدید B-Line در اوایل سال آینده و یک کشتی جدید SeaBus ، برای زمان های پیک رفت و آمد که از تابستان امسال آغاز خواهد شد.
این نظرسنجی همچنین از مسافران خواست، تا به تعدادی از فاکتورهای دیگر در حمل و نقل عمومی نیز امتیاز بدهند.

مسافران در ونکوور و کلگری، هر دو با 83٪ گفته اند که سیستم هایشان تمیز است، در مقایسه با 75٪ در مونترال، 70٪ در ادمونتون و 70٪ در تورنتو.
در مورد تناوب سرویس دهی، مسافران تورنتو با 82٪ اعتقاد دارند که خدمات دهی به صورت مرتب انجام می شود. در ونکوور 75٪، در کالگری 69٪، در مونترال 68٪، و در ادمونتون 66٪.
رتبه بندی قابلیت اطمینان در تمام شهرها نسبتا یکسان بود، ونکوور با 80٪ ، 78٪ کالگری ، 77٪ تورنتو، 76٪ مونترال و 75٪ ادمونتون.
مسافران در تورنتو 48٪، ادمونتون 48٪ و مونترال 45٪ گفته اند که با تاخیر مواجه می شوند. در مقابل، در ونکوور و کالگری با 37٪ گفته اند که کمتر با تاخیر مواجه می شوند.
در مورد ارزش خدمات، مسافران کالگری با 74٪ معتقدند که خدماتی که دریافت می کنند به خوبی ارزش پولی که پرداخت می کنند، دارد، در مقابل 72٪ مونترال، 68٪ در تورنتو، 67٪ در ونکوور و 65٪ در ادمونتون.
به طور کلی، مسافران در مونترال با 76٪ دارای بالاترین میزان رضایت از حمل و نقل هستند، ونکوور در جایگاه دوم با 73٪، و سپس کالگری 70٪، تورنتو 68٪ و ادمونتون 66٪.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!