Connect with us

اخبار ونکوور و بی سی

نخست وزیر BC : هفته ی آینده مرحله ی سوم از برنامه ی راه اندازی مجدد

Published

on


در حالی که BC همچنان برنامه ی بازگشایی مرحله به مرحله ی خود را ادامه می دهد، John Horgan نخست وزیر BC گفت، درمورد فاز سوم بازگشایی مجدد کسب و کارها، به خصوص در مورد کاهش محدودیت های مسافرتی در استان خبر داد.

Horgan در یک کنفرانس مطبوعاتی روز چهارشنبه گفت: بریتیش کلمبیایی ها برای صاف کردن منحنی سخت تلاش کرده اند.

وی افزود که مقامات بهداشتی سه شنبه آینده مدل های بیشتری ارائه خواهند داد، و این یک راهنما برای تصمیماتی خواهد بود، که کابینه با توجه به توصیه های مختلف پیرامون سفر، خواهد گرفت.

Horgan با اشاره به اینکه تابستان خوبی پیش روی ما وجود دارد گفت، او می خواهد هر کاری که می تواند انجام دهد، تا اطمینان حاصل کند که کسی در معرض خطر قرار نخواهد گرفت.

و بر اساس موارد جدید ابتلا که دیده شده است، Horgan گفت، امیدوار است در موقعیتی قرار بگیریم که بتوانیم هفته ی آینده به مرحله 3 برویم.

اظهارات نخست وزیر در پی اطلاعیه ای از سوی دکتر Bonnie Henry مسئول بهداشت استان که گفته بود، مقامات استانی به دنبال شروع سفرهای ایمن در BC هستند، اظهار شد.

در حال حاضر این استان همچنان در فاز 2 بازگشایی قرار دارد، که شامل ماندن در خانه و جلوگیری از سفر غیر ضروری بین جوامع است.

طبق برنامه ی بازگشایی دولت استانی، قرار بود فاز 3 بازگشایی این ماه آغاز شود و تا سپتامبر ادامه یابد. بخشی از مرحله ی سوم شامل شروع تدریجی سفر در BC است، به شرط آنکه نرخ انتقال درفاز 2 پایین باشد.

در اوایل این ماه، Henry گفته بود که نمی تواند تاریخ دقیقی را برای شروع فاز 3 ارائه دهد، و خاطرنشان کرد: ما به آرامی در حال حرکت هستیم و به دنبال این هستیم که چگونه می توانیم با خیال راحت از تابستان خود لذت ببریم.

وی گفت، این رویکرد برای اطمینان از این امر است که، جوامعی که به گردشگری متکی هستند، قادر باشند توریست ها را به سوی خود جلب کنند و این کار را به گونه ای انجام دهند که بر ظرفیت آنها غلبه نکند.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!