Connect with us

سفر و جاذبه های گردشگری ونکوور و استان بی سی

نخست وزیر BC از آغاز فاز سوم بازگشایی ها در استان خبر داد

Published

on


پس از آنکه دکترBonnie Henry مسئول بهداشت و درمان استان، روز سه شنبه به روزرسانی جدید مدل مدیریت COVID-19 را ارائه داد،  John Horgan نخست وزیر BC، روز چهارشنبه اعلام کرد که این استان قرار است فاز سوم از برنامه ی بازگشایی چهار مرحله ای خود را آغاز کند.

Horgan گفت: به لطف سخت کوشی و فداکاری بریتیش کلمبیایی ها و تحت هدایت مسئولین بهداشت استان، اکنون وارد مرحله ی سوم، از برنامه ی راه اندازی مجدد چهار مرحله ای خود هستیم. از آنجا که ما با دقت فعالیت های خود را تنظیم می کنیم، اکنون می توانیم با خیال راحت به سفر در استان بپردازیم.

اما به هر حال ما باید به خاطر داشته باشیم که COVID-19 را پشت سر نگذاشته ایم، و باید وظایف خود را ادامه دهیم تا منحنی را به سمت پایین خم کرده و از پیشرفتی که انجام داده ایم محافظت کنیم.

به بریتیش کلمبیایی هایی که قصد سفر دارند نیز توصیه می شود، از قبل برنامه ریزی های لازم را انجام دهند و ضمن بازدید از جوامع مختلف به ویژه شهرهای کوچکتر و روستایی، به قوانین احترام بگذارند.

Horgan گفت: مانند سایر فعالیت های ما در طول بیماری همه گیر COVID-19، تعطیلات تابستانی و سفرهای ما نیز متفاوت خواهند بود. وی افزود: ما از بریتیش کلمبیایی ها می خواهیم تا به اجتماعاتی که به آنها سفر می کنید احترام بگذارند و تحقیقات خود را قبل از ترک محل زندگی خود به طور کامل انجام دهند. ما به مردم کمک خواهیم کرد تا ابزار و اطلاعات مورد نیاز خود را برای سفر ایمن در این حالت جدید به دست آورند.

به این ترتیب، مقامات بهداشتی برای همه افرادی که به داخل و یا خارج از BC مسافرت می کنند، دستورالعمل های سفر را صادر کرده اند که به شرح زیرند:

  • برنامه ریزی و تحقیق قبل از سفر در مورد منابع موجود در مقصد مورد نظر.
  • احترام به هرگونه توصیه ی مسافرتی در جوامع محلی.
  • عدم انجام مسافرت برای کسانی که بیمار هستند و در صورت بروز علائم بیماری در هنگام سفر بلافاصله خود را قرنطینه کرده و برای راهنمایی و آزمایش با 811 تماس بگیرید.
  • حفظ فاصله ی فیزیکی ایمن دو متری در همه ی زمان ها.
  • گذراندن وقت در گروه های کوچک و فضاهای باز.
  • حفظ موازین بهداشتی، از جمله شستشوی مکرر دست و تمیز کردن سطوح.

Henry گفت: ما با همكاری هم موفق شده ایم كه منحنی ابتلا به بیماری را صاف كنیم، اما COVID-19 تا زمانی كه درمان مؤثر یا واكسنی برای آن نداریم، همچنان در استان ما خواهد بود. با هوشیار ماندن و پیروی از قوانین، می توانیم با خیال راحت بسیاری از کارهایی را که از آنها لذت می بریم، در ماه های آینده انجام دهیم.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!