Connect with us

اخبار ونکوور و بی سی

نخستین فروشگاه پرینت سه بعدی کفش در ونکوور، این هفته افتتاح می شود

Published

on


آینده را اکنون تجربه کنید. مخصوصا در شماره 4166 خیابان  Main Street  ، خانه ی اولین فروشگاه کفش ونکوور که با پرینت سه بعدی پر می شود. 

Casca، شرکتی که کار خود را از ونکوور شروع کرد، اکنون در حال نمایش آینده ی کفش است و اولین مغازه ی خرده فروشی این برند در تاریخ 30 نوامبر افتتاح شد. 

بنیانگذاران این شرکت Braden Parker و Kevin Reid، همسالان خود را بطور روزانه بین انتخاب میان انواع کفش های مختلف مشاهده می کردند، که این امر باعث شده تا خلائی را در بازار کفش وجود دارد، مشاهده کنند. 

آنها با استفاده از فناوری های نوآورانه که بهره وری را افزایش می دهد و باعث کاهش ضایعات می شود، در حال تعیین یک استاندارد در صنعت جدید کفش روزمره هستند، و 3.5 میلیون دلار بودجه برای رشد خود هزینه کرده اند. 

فلسفه ی طراحی Casca در این ایده است کهچیزهای کمتر، کارهای بیشتری انجام دهند، و در اصل، یک جفت کفش Casca جایگزین چندین جفت کفش معمولی است. 

Reid می گوید، وسواس وی در مورد کفش از کودکی شروع شد، پس از آن به مدت 10 سال به تحصیل در رشته ی طراحی صنعتی و کار در صنعت مد پرداخت و برای مارک های معتبری از جمله Native Shoes، Norse Projects و Livestock طراحی کرد. 

او می گوید: همکاری با این شرکت ها و داشتن فرصت همکاری با برندهایی مانند Adidas و Fritz Hansen، واقعاً چشمم را به فرصت ها و محدودیت های رویکرد سنتی باز کرد. 

Parker  نیز در یک خانواده ی کارآفرین بزرگ شد و همیشه در تلاش بوده تا یک تجارت را آغاز کند. او پس از فارغ التحصیلی از UBC، برای یک شرکت سرمایه گذاری در املاک و مستغلات کار کرد، زیرا او عاشق ایده ی ساخت چیزها از هیچ بود. 

تأمین بودجه توسط Khosla Ventures و پیوستن Tobias Lutke، و Shopify  به آنها، نیز یک شبه برای Casca اتفاق نیفتاد. کارآفرینان کانادایی Lutke و تیم Shopify سکوی تجارت الکترونیکی Casca را ساختند. 

Casca امیدوار است تا سال 2029 ، زنجیره ی تأمین را به طور کامل غیرمتمرکز کند و 100٪ از کفش های مناسب مشتریان را در فروشگاهش بسازد. بنیانگذاران آن می گویند، ما از ساخت آینده ی کفش با همراهی جامعه ی ونکوور هیجان زده هستیم. ما تازه شروع کرده ایم. 

ونکووری ها هم اکنون می توانند به فروشگاه مراجعه کنند، تا دریابند Casca چگونه در ساخت کفش ورزشی سنتی تغییر ایجاد کرد. 

 

Casca 

Opens: Saturday, November 30 

Address: 4166 Main Street, Mount Pleasant 


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!