Connect with us

مهاجرت به کانادا

نامه های اسپانسر شیپ والدین توسط دولت کانادا ارسال شد

Published

on


زمان درخواست برنامه اسپانسرشیپ والدین و پدربزرگ مادربزرگ ها برای کانادا فرا رسیده است. در نتیجه اسپانسرکنندگان واجد شرایط که دعوت نامه دریافت کرده اند 60 روز فرصت دارند که پرونده کامل را ارائه دهند.
دولت کانادا تمامی دعوت نامه های اسپانسرشیپ والدین برای واجدین شرایط را ارسال کرده و اکنون وقت آن است که ظرف 60 روز آنان پرونده خود را تکمیل کنند.
این برنامه که تحت عنوان PGP شناخته می شود، به شهروندان و افراد مقیم دائمی واجد شرایط کانادایی که بالای 18 سال سن دارند این امکان را می دهد که با حمایت از والدین و یا پدربزرگ و مادربزرگشان اقامت دائم کانادا را برای آنان دریافت کنند.
اداره مهاجرت و شهروندی کانادا 20.000 پرونده را برای سال 2019 در نظر گرفته است.


در کل برای درخواست برنامه اسپانسرشیپ والدین و پدر بزگ مادربزرگان ، افراد علاقه مند می بایست در ماه ژانویه هر سال فرم علاقه مندی به حامیت یا همان اسپانسرشیپ والدین کانادا را پر کنند.
اداره مهاجرت و شهروندی کانادا در سال جاری 27 هزار فرم اسپانسرشیپ را در تاریخ 28 ژانویه پذیرفته است و حجم فرم ها آنقدر زیاد بوده که ظرف 10 دقیقه ظرفیت اداره مهاجرت پر شده است.
دعوت نامه ها نیز پس از یک بازنگری برای واجد شرایط بودن و حذف درخواست های تکراری به همان ترتیبی صادر شد که اداره مهاجرت فرم های درخواست را دریافت کرده است.
اداره مهاجرت از تاریخ 24 آوریل شروع به صدور دعوت نامه ها کرده و در تاریخ 27 آوریل به پایان رسانیده است.
افراد اسپانسرکننده علاقه مند 60 روز از تاریخ دریافت دعوت نامه برای ارسال پرونده کامل و اسناد پشتیبانی فرصت دارند.
اگر شما با موفقیت فرم را پر کرده اید اما دعوت نامه دریافت نکرده اید، اداره مهاجرت اعلام کرده است که درخواست شما و راه های ارتباطی با شما را حفظ کرده است و منتظر بمانید.
اداره مهاجرت اعلام کرده ممکن است دوباره در سال 2019 در صورت نیاز به حامیان واجد شرایط فرم های جدید را بپذیرد.
در سال 2018 این برنامه در ماه جولای به دور دوم رسید و آمار کل قبولی اداره مهاجرت از 10.000 دعوت نامه به 17.000 رسید.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!