Connect with us

اخبار ونکوور و بی سی

میزان محبوبیت جان هورگان نخست وزیر استان بریتیش کلمبیا، به بالاترین سطح از زمان انتخابات رسیده است

Published

on


بهترین عملکرد در مقابله با ویروس کرونا در میان استان های کانادا، مربوط به بریتیش کلمبیا بوده که به نسبت جمعیتش آمار مبتلایان بسیار پایین بوده است.

آخرین نظرسنجی موسسه ی انگس رید در مورد عملکرد مسئولان استانی نشان می دهند، از هر ده بریتیش کلمبیایی، هفت نفر از عملکرد نخست وزیر  رضایت کامل دارند.

این یک موفقیت بزرگ برای هورگان و حزب ان دی پی به شمار می رود، و بالاترین میزان محبوبیت برای وی از زمان پیروزی در انتخابات است. در نظرسنجی دیگری که در ماه آوریل در میان شهروندان بریتیش کلمبیا صورت گرفته و در مورد مدیریت بحران کووید-19 در استان پرسیده شد، 83 درصد از پاسخ دهندگان عملکرد هورگان را تایید کردند.

هورگان و فورد دو تا از نخست وزیرانی بودند که عملکردشان در بحران کووید-19 مورد تایید مردم قرار گرفت، هرچند آمار مبتلایان و فوتی ها در انتاریو و بریتیش کلمبیا بسیار متفاوت است. در حالی که آمار مبتلایان در بریتیش کلمبیا به کمتر از ده نفر در روز و فوتی ها کمتر از 5 نفر بوده، آمار انتاریو روزانه 300 نفر و تعداد فوت شدگان استان نیز 2100 نفر می باشد.

اما در این میان محبوبیت فرانسوا لگو نخست وزیر کبک بسیار عجیب است، که با وجود آمار بالای ابتلا و مرگ در استان، 77 درصد از مردم عملکرد او را تایید می کنند.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!