Connect with us

اخبار ونکوور و بی سی

مواردی که در مرحله ی سوم بازگشایی ها در بریتیش کلمبیا راه اندازی می شوند

Published

on


بعد از ظهر چهارشنبه نخست وزیر John Horgan اعلام کرد، که بریتیش کلمبیا وارد فاز سوم از برنامه ی بازگشایی چهار مرحله ای می شود.

این اطلاعیه یک روز پس از آن منتشر شد که دکتر Bonnie Henry مسئول بهداشت استان، مدل به روز شده در مدیریت بیماری همه گیر COVID-19 را به اشتراک گذاشت و در طی اعلامیه گفت، ما قصد داریم ارتباطات خود را به شیوه ای ایمن افزایش دهیم.

Horgan افزود، این استان ضمن پیشبرد برنامه ی راه اندازی مجدد، در انجام  آن دقت لازم را به کار خواهد بست.

وی روز چهارشنبه گفت: به لطف سخت کوشی و فداکاری بریتیش کلمبیایی ها، و تحت هدایت مسئولین بهداشت استان، اکنون وارد مرحله ی سوم از برنامه ی راه اندازی مجدد چهار مرحله ای خود می شویم.

فاز سوم در ادامه ی بازگشایی های مختلفی است که در طول ماه می و اوایل جون اتفاق افتاد و پیش بینی می شود تا سپتامبر ادامه یابد.

تحت نظر پروتکل های پیشرفته، قصد داریم بخش های زیر را مجددا راه اندازی کنیم:

  • هتل ها و ریزورت ها ( ماه جون )
  • پارک ها، بازگشایی گسترده تر، از جمله برخی از کمپ های شبانه ( ماه جون )
  • صنعت فیلم – با تولیدات داخلی محلی آغاز خواهد شد ( ماه جون و جولای)
  • سرگرمی های منتخب از جمله فیلم و سمفونی، اما نه کنسرت های بزرگ ( جولای )
  • آموزش پس از دوره ی متوسطه، با ترکیبی از کلاس آنلاین و حضوری ( سپتامبر )
  • آموزش K-12 فقط با بازگشت نیمه وقت در سال تحصیلی جدید ( سپتامبر)

یکی از مهمترین تغییرات این فاز این است که به شهروندان اجازه داده می شود سفرهای هوشمند، ایمن و با احترام در استان داشته باشند.

بسیاری از مشاغل مرتبط با سفر مانند هتل ها، متل ها، ریزورت ها و اقامتگاه ها برای استقبال از میهمانان آماده می شوند. با این وجود احتمالاً اقدامات بهداشتی و ایمنی بیشتری، مانند ظرفیت محدود و پروتکل های بهداشتی پیشرفته را اعمال می کنند.

کمپینگ شبانه نیز با اولویت دادن به ساکنان BC آغاز می شود. با این حال دولت استانی یادآور می شود که زمان رزرو برای فصل 2020 در استان BC، به دو ماه کاهش یافته است.

Hollywood North نیز به دنبال شروع مجدد در فاز 3 خواهد بود، زیرا مجوز تولید فیلم های تلویزیونی و تولیدات تلویزیون مجدداً صادر خواهد شد.

از عوامل فیلم و استودیوهای تولیدی نیز انتظار می رود تغییراتی در جهت افزایش پروتکل های ایمنی مانند کاهش تعداد کارگران، محدود کردن بازدید کنندگان در مجموعه و حذف وعده های غذایی باز در بین کارمندان ایجاد کنند.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!