Connect with us

اخبار ونکوور و بی سی

ممنوعیت استفاده از نی های پلاستیکی در ونکوور احتمالا تا سال 2020 به تاخیر بیافتد

Published

on


کارکنان شهرداری روز چهارشنبه در مورد اجرای استراتژی کاهش مصرف اقلام یک بار مصرف، بحث کردند. کارکنان همچنین قصد دارند تاریخ شروع جدیدی را برای ممنوعیت استفاده از فنجان های فوم و takeout containers، از ا یکم ژانویه 2020 و برای ممنوعیت استفاده ی غیر ضروری از نی های پلاستیکی، تاریخِ آپریل 2020 را، درخواست کنند.
این ممنوعیت در ابتدای برنامه ریزی قرار بود 1 جون، اجرا شود. مدیر پروژه Monica Kosmak گفت که تصمیم درخواست تمدید تاریخ شروع ممنوعیت ها، در پاسخ به بازخوردی است که از صاحبان کسب و کارهای کوچک و اپراتورهای محلی گرفته ایم تا آنها بتوانند جایگزین های مناسب، مقرون به صرفه و قابل دسترس پیدا کنند.
استراتژی کاهش استفاده از مواد یک بار مصرف در ابتدا در ماه جون 2017 معرفی شد و پس از مشورت با صاحبان بیزنس و مردم، در سال 2018 به عنوان بخشی از برنامه استراتژیک Zero Waste 2040 توسط شورای شهر تصویب شد.

شهرداری قصد دارد در فصل پائیز یک کمپین تبلیغاتی، آموزشی و توسعه ای عمومی را برای حمایت از عموم مردم، فروشندگان مواد غذایی و تامین کنندگان، در گذر از دوره ی فنجان های فوم و takeout containers ، راه اندازی کند. الزامات قانونی، برنامه های اجرایی و آموزشی از ماه نوامبر برای کیسه های پلاستیکی و کاغذی، فنجان های یک بار مصرف و ظروف یکبار مصرف، اعلام خواهند شد.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!