Connect with us

کار در کانادا

مقامات دولت فدرال کانادا برنامه ای برای افزایش مالیات ندارند، با وجود اینکه در چند ماه اخیر هزینه های هنگفتی برای مردم کرده اند

Published

on

اخبارکانادا , اخبار_ونکوور

به گفته ی Bill Morneau مالیات جدیدی وجود ندارد. و یا حداقل هیچ برنامه ای برای آن وجود ندارد.

وزیر دارایی فدرال روز پنجشنبه گفت، که دولت لیبرال قصد ندارد مالیات ها را برای پوشش بزرگترین کسری در تاریخ کشور افزایش دهد.

Morneau در پاسخ به سؤالی از سوی نماینده ی محافظه کار Bob Benzen، که پرسید دولت چگونه می خواهد صدها میلیارد دلاری را که برای تأمین مبالغ هنگفتی که هر روز برای کمک به بیماری همه گیر صرف می شود، قرض کرده است، بازپرداخت کند، گفت، ما معتقدیم کاملاً ضروری است که از افراد حمایت کنیم، و از مشاغلی در این مدت خاص به چالش کشیده شدند حمایت کنیم. ما می دانیم که این از نظر سرمایه گذاری هایی که انجام می دهیم خارق العاده است.

ما برنامه ای برای افزایش مالیات نداریم اما می دانیم وقتی از این بحران خارج شویم، به یک اقتصاد قوی نیاز داریم، تا بتوانیم به حالت رشدی برگردیم که از فرصت های بلند مدت ما پشتیبانی کند.

در تاریخ 30 آوریل، Parliamentary Budget Officer تخمین زد، که کسری بودجه برای سال های 2020 تا 2021 به 252.1 میلیارد دلار افزایش یابد. این رقم بیش از 4.5 برابر بیشتر از رکورد قبلی 55.6 میلیارد دلار ثبت شده توسط دولت Harper، در سال 2010 است.

در همین حال ، انتظار می رود بدهی وثیقه شده ی مجلس به استثنای بدهی های بازنشستگی و وام های شرکت Crown ، به یک تریلیون دلار برسد.

لیبرال ها پیش از این بودجه ی ماه مارس را به دلیل همه گیر شدن کروناویروس لغو کرده بودند و هنوز تاریخ لازم برای گزارش مالی جدید را تعیین نکرده اند.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!