Connect with us

سفر و جاذبه های گردشگری ونکوور و استان بی سی

مقامات بهداشتی BC می گویند، در حال حاضر مرزها نباید برای بازدید کنندگان باز شوند

Published

on


مقامات بهداشتی بریتیش کلمبیا در جریان به روزرسانی برنامه های مربوط به COVID-19 ، روز دوشنبه تأکید کردند، که برای بازگشایی مرز کانادا و آمریکا هنوز خیلی زود است.

از تاریخ 21 مارس، مرز زمینی برای مسافران غیر ضروری بسته شده است. توافق کنونی بین کانادا و ایالات متحده قرار است اواخر این ماه منقضی شود و هنوز تمدید نشده است.

رانندگان کامیون های حمل و نقل و سایر افرادی که کالاهای اساسی را از طریق مرز جابجا می کنند، و همچنین بومیانی که اجتماعات آنها در هر دو طرف مرز هستند، هم اکنون برای رد شدن از مزر مجاز هستند.

دکتر Bonnie Henry مسئول بهداشت استان گفت: بازگشایی گسترده ی مرزها به نفع ما نیست.

Henry قبول دارد که برای خانواده هایی که اعضای آنها در هر دو طرف مرز هستند، این وضعیت چالش برانگیز است، اما معتقد است که فعلاً اقدامات موجود باید باقی بمانند.

وی به خبرنگاران گفت: بدیهی است که ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که کالاهای اساسی خود را که همه ی ما به آن وابسته هستیم، همچنان حمل می کنیم، اما باید اقدامات لازم را برای محافظت از اجتماعات خود در اینجا انجام دهیم.

Adrian Dix وزیر بهداشت گفت: بسته نگه داشتن مرزها نکته ای است که نخست وزیر John Horgan  در مذاکرات با جاستین ترودو به طور مداوم بر آن تأکید می کند.

وی می گوید: Horgan  بارها این نکته را به نخست وزیر اعلام كرده است. این نظر ماست که مرز در حال حاضر نباید برای بازدید کنندگان باز شود.

Dix همچنین به بریتیش کلمبیایی ها یادآوری می کند، که هرکسی که در حال مسافرت و بازگشت به کانادا است، باید هنگام بازگشت به استان، برنامه ای را برای قرنطینه ی خود داشته باشد.

ما در BC، به طور خاص اطمینان حاصل کردیم که این اتفاق می افتد. ما افرادی را برای قرنطینه، در هتل ها داریم تا این شرایط را برآورده سازیم، و به این کار ادامه خواهیم داد.

Dix افزود که با سایر مقامات بهداشتی در سراسر کشور در تماس خواهد بود و گفت که وی معتقد است Patty Hadju وزیر بهداشت فدرال کانادا ، موضع ما را درک می کند.

وی می گوید: همیشه صحبت می شود كه با افتتاح مرز و تأثیر آن بر صنایع خاص چه اتفاقی می افتد. اما با توجه به وضعیت سایر حوزه ها، احتمالاً تغییر خاصی رخ نخواهد داد.

Dix تأکید کرد: با احترام به ایالات متحده، در حال حاضر منطقی نخواهد بود که بازدید کننده از کانادا به ایالات متحده آمریکا سفر کرده و سپس به کشور برگردد. و یا بازدید کنندگانی داشته باشیم، که از ایالات متحده به کانادا می آیند.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!