Connect with us

کار در کانادا

مشاغل با درآمد سالانه ی بیشتر از صد هزار دلار در ونکوور

Published

on


یافتن شغل یکی از مراحل استرس زای زندگی است و در حالی که با شغلی با حداقل درآمد می توانیم زندگی کنیم، ولی  همه ی ما به دنبال پول بیشتر هستیم.


در این مقاله با 7 شغل در ونکوور آشنا می شوید، که درآمد سالیانه آنها 100000 دلار و بیشتر است. این لیست به شما کمک می کند که برای شغل آینده ی خود هدف گذاری کنید.
1- مدیر املاک
حقوق: 100000 دلار تا 145000 دلار
شرکت Impact Recruitment
شغل تمام وقت مدیریت املاک در این شرکت، جای زیادی برای رشد دارد. در این جایگاه شغلی، شما باید مشکلات را حل کنید، اجاره ها را مرور کنید، از سیاست ها حمایت کنید، و روابط با مستاجران و پیمانکاران را مدیریت کنید.
از مزایای این شغل می توان به پوشش بیمه ی سلامت و دندان، حقوق بازنشستگی و بیمه ی عمر اشاره کرد.
2- مدیر پروژه
حقوق: 105000 دلار تا 145000 دلار
شرکت Lululemon
این شرکت که به تولید لباس یوگا مشغول است و در حال حاضر احتیاج به یک مدیر پروژه دارد. مدیر پروژه، مسئول تمام ابعاد توسعه ی مغازه در Lululemon می باشد.
فرصت های فراوانی در اختیار مدیر قرار خواهد گرفت، از جمله اینکه مدیر جدید، باید در راستای اهداف زیست محیطی، کارهایی را انجام دهد.
3- مدیر فنی پروژه
حقوق: 110000 دلار
شرکت: Apollo Exchange
برای کار کردن در این موقعیت شغلی عالی، شما باید اطلاعات گسترده ای داشته باشید. این شغل مستلزم کار کردن با تیم طراحی، جمع آوری ایده ها برای افزایش راندمان کار، خلق نقشه های جاده ای، مدیریت تمام فازهای توسعه ی نرم افزاری و بسیار کارهای دیگر می باشد.


4- مدیر فروش اتومبیل
حقوق: 110000 دلار تا 160000 دلار
شرکت Olympic Auto Group
اگر عاشق اتومبیل و خرید و فروش آن هستید، این شغل برای شما ایده آل است. به عنوان مدیر فروش، شما مسئول نمایندگی بوده و باید قرار ملاقات مشتریان را مدیریت کرده و با توجه به نیازهای افراد، آنها را برای یک خرید خوب راهنمایی کنید.
5- انیماتور با تجربه
حقوق: 80000 دلار تا 200000 دلار
شرکت Sony Pictures Imageworks
اگر شما یک انیماتور هنرمند با مهارت های عالی در طراحی هستید، این شغل برای شما مناسب است. در این موقعیت شغلی شما به خلاقیت زیاد نیاز دارید.
6- مدیر ساخت و ساز در پروژه های زیرزمینی
حقوق: 140000 دلار تا 170000 دلار
شرکت McMillen Jacobs Associates
شما برای گرفتن این شغل باید ذاتا رهبر باشید. برای انجام پروژه های زیرزمینی مانند مترو، شما باید توانایی سر و سامان دادن، مدیریت کردن و همکاری با یک تیم فوق تخصصی را داشته باشید.
7- تکنسین پردازش توتیای دریایی
حقوق: 100000 دلار تا 120000 دلار
شرکت Great Ocean Ventures Ltd
این شرکت که در ریچموند واقع شده است، ارزش رفت و آمد را دارد. این شغل تمام وقت شامل پردازش غذای دریایی و بررسی محلول آلومینیوم است و با توجه به حقوق پرداختی، نیازمند مهارت خاصی نیست.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!