Connect with us

اخبار ونکوور و بی سی

مرکز خرید Metrotown در Burnaby بازسازی می شود

Published

on


بسیاری از نشانه های هویت Burnaby در اطراف Metropolis در Metrotown ، در دهه های اخیر جا به جا شده است و نیازی به گفتن نیست که اینجا فقط بزرگترین مقصد خرید منطقه نیست، بلکه یکی از بزرگترین مراکز خرید کشور نیز هست.


این مرکز خرید هنگامی که اولین بار 30 سال پیش افتتاح شد، منظره ی خرده فروشی منطقه را دگرگون کرد، اما در 30 سال آینده می تواند شاهد تحولات بیشتری باشد.
این بازسازی با طرح شهرداری Metrotown Downtown مصوب 2017 ، که شامل املاک بازار و مناطق اطراف آن است، هماهنگ خواهد بود.
همچنین رتبه بندی مراکز خرید پرفروش کانادا، Metropolis را در رتبه ی نهمین بازار سودآور در این کشور قرار می دهد، که 1.040 دلار فروش برای هر فوت مربع دارد. این مرکز بیش از 1.7 میلیون متر مربع مساحت و حدود 450 فروشگاه و مارک های تجاری دارد. بیش از 8000 پارکینگ نیز در این مرکز وجود دارد. تخمین زده می شود تقریبا 80000 نفر به طور متوسط ​​روزانه برای کار، خرید و صرف غذا از این مرکز بازدید می کنند.
اگرچه خرده فروشی جزئی جدایی ناپذیر از Metropolis آینده خواهد بود، اما تمرکز اصلی بر دیگر موارد از جمله استفاده ی مسکونی، هتل و دفاتر اداری، در کنار زیرساخت های پشتیبانی، فضاهای عمومی و سرگرمی ها خواهد بود.
ساختمان هایی با کاربرد مختلط وجود خواهد داشت که عمدتا با فضای خرده فروشی، رستوران وبخش اداری در قسمت پایین و برج های بالایی که مسکونی هستند، کامل خواهد شد. بخش قابل توجهی از فضای خرده فروشی موجود در فضای داخلی فعلی، با خرده فروشی در کنار خیابان جایگزین خواهد شد.
همچنین یک سری از فضاهایی باز عمومی مانند پارک ها و پلازا ها، از جمله یک پارک مرکزی سه هکتاری در مرکز بازار وجود خواهد داشت، که برای رویدادها و جشنواره های بزرگ مناسب است.
احتمال دارد مرحله اول این پروژه در دهه ی 2020 آغاز شود.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!