Connect with us

سفر و جاذبه های گردشگری ونکوور و استان بی سی

مراسم اسکار 2021، به دلیل تداوم شیوع کرونا به تعویق افتاد

Published

on


آکادمی علوم و هنرهای سینمایی اسکار اعلام کرد که مراسم اعطای جوایز نود و سومین دوره ی این رویداد سینمایی، به دلیل شیوع ویروس کرونا حدودا دو ماه به تعویق افتاده و در تاریخ 25 آوریل 2021 برگزار خواهد شد.

همچنین مهلت بررسی آثار نیز تا 28 فوریه 2021 افزایش یافت، موزه ی تصاویر متحرک آکادمی نیز، به جای ماه دسامبر در تاریخ 30 آوریل 2021 بازگشایی خواهد شد.

کری بورک رئیس ABC گفت، در سال جاری ما با شرایط غیر قابل تصوری روبرو بودیم و برای برگزاری امن و سلامت این رویداد، تصمیم به تعویق برگزاری آن گرفتیم.

پیشتر قرار بود این رویداد در تاریخ 28 فوریه برگزار شود، اما به دلیل شیوع ویروس کرونا تولید و پیش ‌تولید آثار سینمایی به تاخیر افتادند، که همچنین باعث به تعویق افتادن بسیاری از مراسمات سینمایی مختلف از جمله جایزه ی تونی، جایزه ی امی و گلدن گلوب نیز شده است.

این چهارمین باری است که برگزاری مراسم اسکار به تعویق می افتد، پیش از این سه بار در سال های 1938 به سبب وقوع سیل در لس آنجلس به مدت یک هفته، در سال 1986 به سبب ترور مارتین لوتر کینگ به مدت دو روز و در سال 1981 به دلیل اقدام به تررو رونالد ریگان به مدت 24 ساعت، به تعویق افتاده بود.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!