Connect with us

اخبار ونکوور و بی سی

مدارس پزشکی در سراسر جهان به دانشجویان این امکان را می دهند، که زودتر فارغ التحصیل شوند

Published

on


برای کمک به خدمات مراقبت های بهداشتی در رسیدگی به بیماری همه گیر COVID-19 ، مدارس پزشکی در سراسر جهان امتحانات و فارغ التحصیلی ها را جلو انداخته اند، تا اطمینان حاصل شود که افراد واجد شرایط می توانند وارد بازار کار شده و نیروی کمکی اضافه شود.

بیانیه ی پست شده در وب سایت دانشگاه بوستون می گوید: با پیش بینی افزایش تعداد بیماران بیمارستانی COVID-19 ، معاونان چهار دانشکده ی پزشکی ماساچوست، با درخواست ایالت موافقت کرده اند تا تاریخ فارغ التحصیلی دانشجویان سال چهارم پزشکی خود را جلو بیاندازد.

این تصمیم تضمین خواهد کرد که دانشجویان بتوانند، 8 هفته زودتر به بخش مراقبت های بهداشتی بپیوندند.

همچنین این بدان معناست که 192 دانشجوی سال چهارم دانشکده پزشکی دانشگاه بوستون، به جای تاریخ برنامه ریزی شده ی 17 می، در 17 آوریل فارغ التحصیل می شوند.

در ادامه ی این بیانیه آمده است، در جلسه ی روز چهارشنبه با معاونان دانشکده های پزشکی دانشگاه های بوستون، هاروارد و تافتز و همچنین دانشگاه ماساچوست، Marylou Sudders، وزیر بهداشت و خدمات انسانی از مؤسسات آموزشی خواست، تا از این امکان فارغ التحصیلی زودهنگام استفاده کنند.

وی همچنین قول داد كه روند صدور پروانه ی پزشکی برای حدود 700 دانشجوی سال چهارم پزشکی كشور را تسریع كند.

به طور مشابه، دانشکده پزشکی Grossman، در دانشگاه نیویورک (NYU) روز چهارشنبه اعلام کرد که در انتظار مجوز است تا اجازه دهد دانشجویان منتخب پزشکی زودهنگام فارغ التحصیل شوند.

دانشکده های پزشکی در ایرلند نیز همان ابتکار عمل را در دست گرفته اند.

کالج سلطنتی جراحان در ایرلند (RSCI) اعلام کرد، که سریعا امتحانات خود را برگزار می کند، و مدت زمان مطالعه را از هفت هفته به هفت روز محدود خواهد کرد.

Kenneth Mealy، رئیس RCSI، در بیانیه ای در وب سایت کالج گفت: دانشجویان امتحانات کتبی باقی مانده ی خود را طی هفته های آینده به صورت آنلاین انجام داده و فارغ التحصیل می شوند.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!