Connect with us

سفر و جاذبه های گردشگری ونکوور و استان بی سی

مجموعه های ورزشی Steve Nashبرند خود را عوض کرده و نام خود را برای همیشه تغییر می دهند.

Published

on


مجموعه ی ورزشی زنجیره ای Steve Nash Fitness World  در B.C. قصد دارد تا در اوایل ماه جولای، نام سابق خود که به نام Steve Nash ستاره ی سابق انجمن ملی بسکتبال (NBA) بود رها کرده و سالن های ورزشی جدید باز کند. این خبر چند روز پس از آن منتشر شد، که گروهی از سرمایه گذاران جدید موافقت خود را برای به دست آوردن حق برند جهانی Steve Nash فاش کردند، خریدی که باید در دیوان عالی BC به تصویب برسد.

این شرکت در تاریخ 19 جون اعلام كرد كه مالكان جدید قصد دارند به همه ی موافقت نامه های خدمات موجود با اعضا، از جمله عضویت های پیش پرداخت شده و خدمات شخصی سازی شده، احترام بگذارند. اعضای فعلی که عضویت آنها به دلیل COVID-19 معلق شده است، طبق تصمیم و روال این شرکت، می توانند در صورت تمایل عضویت خود را از ماه جولای ادامه دهند.

Chris Smith به عنوان CEO باقی خواهد ماند.

Fitness World که به تازگی نامگذاری شده است، قصد دارد در هفته ی اول جولای برخی از مکان های خود را با دسترسی کامل به طبقات تمرین، فیتنس گروهی و جلسات آموزشی در گروه های کوچک، بازگشایی کند. انتظار می رود که در هر مکان اقدامات سخت گیرانه در زمینه ی سلامتی و بهداشت انجام شود.

پس از انتشار اخبار مبنی بر اینکه Fitness World نام Steve Nash را رها کرده است، BIV درخواست هایی را برای مصاحبه با Nash به بنیاد او ارسال کرد، اما بلافاصله پاسخی دریافت نکرد.

Nash به همراه شرکایش Mark Mastrov و Leonard Schlemm ، در دسامبر سال 2009 ، Fitness World را خریداری کردند، مجموعه ی ورزشی زنجیره ای با 13 سالن ورزشی که صاحب آنها Henry Polessky ، در سال 1978 تاسیس کرده بود.

Nash بعداً سهام خود را به آن شرکا فروخت که آنها نیز سهام را فروختند و Nash در توافقی گیر افتاد كه گفت نام او باید به عنوان نام تجاری شركت باقی بماند. او بعدا با هدف حذف نام خود از شرکت، دادخواستی را برای نقض قرارداد، در اکتبر 2016 به راه انداخت. این دادخواست سال ها به طول انجامید و نهایتا منجر به شکست وی شد.

وی سپس سال گذشته با Steve Nash Fitness World به توافق رسید و در سپتامبر 2019 ، به هیئت مدیره ی شرکت پیوست.

طبق گفته ی The Bowra Group  که به عنوان متولی پیشنهادی در امور مربوط به ورشکستگی این شرکت که رسماً با نام SNFW Fitness شناخته می شود، منصوب شده، تیم مالکیت جدید Fitness World به طور علنی مشخص نشده است، اما اعضای آن دارای تجربه گسترده ای در صنعت فیتنس هستند.

تحت این دادرسی ها، کلیه ی اقدامات حقوقی علیه شرکت، که بیش از 44 میلیون دلار به طلبکاران بدهکار است، باقی مانده است. SNFW Fitness اعلام کرد که قصد دارد پیشنهاد خود را به طلبکاران در 3 آوریل ارائه دهد. دیوان عالی BC در تاریخ 17 جون مهلت تشکیل پرونده را تا 3 آگوست تمدید کرد. اگر شرکت پیشنهادی را تا مهلت مقرر ارائه ندهد، طبق قانون ورشکستگی فدرال، ورشکسته می شود.

Fitness World گفت: با هدف حمایت از دسترسی گسترده به تجهیزات آمادگی جسمانی با کیفیتی که از تمرینات و شیوه زندگی فعال حمایت می کند، تعهد کرده است، تجهیزات موجود در مکان های بسته شده ی  خود را به جوامع نیازمند اهدا کند.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!