Connect with us

کار در کانادا

مایکروسافت در حال افتتاح یک دفتر اصلی دیگر، در داون تاون ونکوور

Published

on


مایکروسافت قصد دارد با حضور بیشتر در داون تاون ونکوور، راه های دیگری را آغاز کند، زیرا غول فناوری چند ملیتی، در حال گشودن یک محل اداری اضافی جدید در Gastown است.
مطابق با به اطلاع رسانی جدید NAI Commercial، این شرکت بیش از 75000 فوت مربع از فضای اداری را در یک ساختمان اداری در حال ساخت، در Water Street 155 ، در اختیار خواهد گرفت.


این یک دفتر قابل توجه است، تقریبا نصف اندازه ی دفتر 142000 فوت مربعی افتتاح شده در سال 2016 ، در ساختمان CF Pacific Center واقع در Street 1111 West Georgia Georgia ، مساحت دارد. نزدیک به 1000 نفر در محل دفتر این شرکت در بالای بخش فروشگاه Nordstrom مشغول به کار هستند.
این شرکت یک دفتر دیگر نیز در 858 Beatty Street، در نزدیکی BC Place Stadium در حاشیه ی Yaletown دارد.
ساخت و ساز در ساختمان هفت طبقه ی جدید Gastown ، که توسط  Chip Wilson’s Low Tide Properties در حال ساخت بوده و توسط یک شرکت معماری محلی به نام Musson Cattell Mackey Partnership  طراحی شده است، سال گذشته آغاز شد.
بخش اداری شش طبقه ی بالا را اشغال خواهد کرد، در حالی که از همکف برای فضای خرده فروشی و رستوران ها استفاده می شود، در کل از 8000 متر مربع از فضای موجود در سه بخش حاشیه ی خیابان استفاده می شود.
تکمیل ساختمان جدید، برای اواسط سال 2020 برنامه ریزی شده است.
کارمندان دفاتر به یک محوطه ی فضای باز، واقع در پشت بام به اندازه ی 3800 متر مربع دسترسی خواهند داشت و فضاهای داخلی شمالی در طبقه های فوقانی، دارای چشم انداز پانوراما از کوه و بندر خواهد بود.
این بازسازی با هدف ایجاد یک ساختمان استاندارد سبز LEED Gold ، شروع شده است. برخی پارکینگ های زیرزمینی، در مجموع 45 غرفه پارکینگ برای وسایل نقلیه نیز، فراهم خواهد شد.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!