Connect with us

کار در کانادا

ماه گذشته 000ر80 شغل در کانادا ایجاد شده و زنان بیشترین بهره را از آن برده اند

Published

on


برخلاف آنچه که ممکن است در بعضی شهرها به نظر برسد، مشاغل جدید با سرعت زیادی در کانادا در حال رویش هستند. سازمان آمار کانادا اعلام کرده است که در ماه آگوست 2019، بیش از 80,000 شغل ایجاد شده است. بهتر از آن نیز این است که بیش از نیمی از این مشاغل توسط جوانان پر شده اند.


مطابق اعلام سازمان آمار کانادا، بعد از سه ماه که تغییرات زیادی رخ نداد، ماه گذشته 81,000 شغل ایجاد شد. بخش عمده این مشاغل نیمه وقت بودند، و افراد بین 15 تا 24 سال 42,000 مورد آنها را به دست آوردند. بیشتر این 42,000 شغل توسط زنان جوان اشغال شده اند، که نشان دهنده این است که زنان در کانادا قدرت دارند. زیاد شدن مشاغل، باعث شده که نرخ اشتغال دانش آموزان بین 20 تا 24 سال در تابستان 3.4 درصد افزایش یابد. با این حال، اغلب این مشاغل نیمه وقت بودند، که مناسب افراد بین 15 تا 24 سال است که غالبا دانش آموز و دانشجو هستند.
بخش عمده این مشاغل در انتاریو و کبک بودند، و انتاریو با 58,000 مورد در صدر قرار گرفت. کبک نیز با 20,000 شغل در رده دوم قرار گرفته است. اما بریتیش کلمبیا و نوا اسکوشیا مانند بقیه کانادا خوش شانس نبودند و نرخ بیکاری در آنجا 0.6 درصد افزایش یافت. نرخ بیکاری در کشور کانادا 5.7 درصد است.
با ایجاد 81,000 شغل در ماه آگوست مشخص شد که بیشتر این مشاغل در بخش اقتصاد، بیمه، املاک، خدمات تحصیلی و خدمات فنی بودند. اما افرادی که در بخش بیزینس، ساختمان سازی و دیگر خدمات پشتیبانی بودند شاهد کاهش مشاغل بودند.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!