Connect with us

املاک در کانادا

قیمت خانه در مترو ونکوور می تواند طی یک سال به سطح اوج باز گردد

Published

on


طبق پیش بینی جدید Canada Mortgage and Housing Corp CMHC ، فروش املاک مسکونی و متوسط ​​قیمت فروش خانه در مترو ونکوور، احتمالاً تا دو سال آینده افزایش می یابد.


پیش بینی می شود فعالیت های مربوط به فروش مجدد در منطقه ی MLS ، که در طی چند ماه گذشته شاهد رشد چشمگیر نسبت به سال گذشته بوده است، در سال های 2020 و 2021 نیز ادامه یابد. این افزایش فروش و تقاضا برای محصول، باعث افزایش قیمت ها خواهد شد.
اگر چه آژانس مسکن افزایش قیمت های مورد انتظار را متوسط توصیف کرده است، اما CMHC می گوید متوسط ​​قیمت یک خانه در کلیه ی انواع ملک، در مترو ونکوور در سال 2020 ، می تواند به طور بالقوه به رکورد 983000 دلار و در سال 2021 به بیش از 1 میلیون دلار برسد. این اعداد با میانگین پیش بینی شده برای سال 2019 ، 928000 دلار و میانگین قیمت فروش به میزان 966866 دلار در سال 2018 و 934977 دلار در سال 2017 ، مقایسه می شود.
با این حال، این قیمت های پیش بینی شده، در انتهای محدوده پیش بینی قرار دارند. CMHC گفت همچنین ممکن است که متوسط ​​قیمت فروش تا دو سال آینده اندکی روند نزولی را ادامه دهد، حتی ممکن است در سال 2021 به 883000 دلار برسد.
CMHC گفت انتظار می رود خانه های شهری و کاندوها با قیمت کمتر از 700000 دلار، طی دو سال آینده بیشترین تقاضا را شاهد باشند. در همین حال، پیش بینی می شود شرایط در بازار خانه های single-detached ، بخصوص در بخش بالاتر بازار، نرم باقی بماند.
این گزارش می افزاید: در حالی که پیش بینی می شود با افزایش فروش، موجودی خانه های فروشی اندکی کاهش یابد، تعداد فزاینده ای از خانه های تازه ساخته شده در بازار فروش مجدد به حفظ تعادل در بازار کمک می کنند.
بازار خانه های جدید در مترو ونکوور
CMHC در مورد بازار فروش مجدد پیش بینی می کند، جدید آپارتمان های مسکونی جدید در مقایسه با سه ماهه ی اخیر، فعالیت های پیش فروش بیشتری را تجربه کنند. این امر موجب تشویق توسعه های جدید نیز خواهد شد. با این حال، قیمت گذاری ممکن است به طور فزاینده به چالش کشیده شوند، زیرا
مصرف کنندگان گزینه های بیشتری را برای خرید در دسترس دارند.
اما Jason Wong، مدیر فروش و بازاریابی Aragon Properties معتقد است، قبل از اینکه این روند بر روی رشد قیمت تأثیر بگذارد، فضای زیادی برای کالای جدید وجود دارد. Lower Mainland به مسکن جدید زیادی احتیاج دارد. تقاضای زیادی وجود دارد و برای برآوردن آن تقاضا محصول زیادی لازم است. و ما باید بدانیم که هنوز این خانه ها ساخته نشده اند.  BC و تصویر ملی از آن در سراسر B.C. ، پیش بینی بازار فروش مجدد داستانی مشابه با مترو ونکوور بود، که پیش بینی می شد میزان فروش و قیمت در سال های 2020 و 2021 پس از ضعیف در سال های 2018 و 2019 ،
رشد داشته باشد.
آژانس مسکن فدرال گزارش داد، بریتیش کلمبیا بهبودی در رشد قیمت در سال 2020 را پس از کاهش در سال 2019 مشاهده می کند.
این پیش بینی تکرار شده از انجمن املاک و مستغلات B.C است، که اخیراً پیش بینی کرده است که فروش خانه در هر کدام از مناطق B.C ، در سال آینده افزایش خواهد یافت.
پیش بینی ملی CMHC نیز مشابه بود. Bob Dugan ، اقتصاددان ارشد CMHC ، گفت: پیش بینی می شود مسکن در سراسر کانادا در سال های 2020 و 2021 در سطحی مطابق با میانگین های بلند مدت تثبیت شود. این به دنبال دو سال کاهش از سطح بالا، در سال 2017 است. انتظار می رود فعالیت فروش و قیمت مسکن پس از کاهش اخیر، که با رشد درآمد و جمعیت پشتیبانی می شود، کاملاً بهبود یابد.
متوسط ​​قیمت فروش ملی خانه در سال 2017 ، معادل 511830 دلار بود و CMHC پیش بینی می کند که امسال تقریباً 488000 دلار باشد. CHMC گفت متوسط ​​قیمت فروش می تواند در سال 2021 بین 539800 تا 569600 دلار باشد.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!