Connect with us

کار در کانادا

قیمت بلیط های TransLink و پارکینگ ها از همین ماه در ونکوور افزایش یافته است

Published

on


از روز 1 جولای، قیمت بلیط TransLink از 5 تا 10 سنت برای بلیط های تک سفره، بلیط سفر در یک زون برای افراد بالغ به 3 دلار، بلیط سفر در دو زون برای افراد بالغ به 4.25 دلار و بلیط سفر در سه زون برای افراد بالغ به 5.75 دلار به ازای هر سفر، افزایش یافته است.


برای کاربران Compass Card، ارزش ذخیره شده، به میزان ده سنت در هر زون افزایش یافته است. قیمت بلیط DayPass برای بزرگسالان در تمام مناطق 10.5 دلار شده است.
در نهایت، بلیط های ماهانه نیز هزینه ی بیشتری خواهند داشت، و به طور کلی 2 تا 3 دلار در هر ماه افزایش یافته است. بلیط افراد بالغ برای یک زون از 95 دلار به 98 دلار، دو زون از 128 دلار به 131 دلار و سه زون از 174 دلار به 177 دلار رسیده است.
TransLink می گوید: این افزایش قیمت کمک می کند، تا سرمایه ی لازم برای انجام بزرگترین توسعه در تاریخ حمل و نقل منطقه، تامین شود.
TransLink به عنوان بخشی از برنامه ی چشم انداز 10 ساله ی خود در دو فاز، سالانه افزایش قیمت ها را ادامه خواهد داد. ما باید انتظار افزایش 10 تا 15 سنتی در بلیط های یک سفره و 50 سنت تا 1 دلاری در بلیط های ماهانه را، در هر دو سال 2020 و 2021 نیز داشته باشیم.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!