Connect with us

اخبار ونکوور و بی سی

قربانی تیراندازی نورث ونکوور شناسایی شد

Published

on


زنی که در نورت ونکوور روز سه شنبه، قربانی تیراندازی شده بود، شناسایی شد.
طبق گفته ی( Integrated Homicide Investigation Team (IHIT ، قربانی این حادثه ی هدفمند زنی 32 ساله به نام Ngoc Mai (Anita) Nguyen است.
به گفته ی مقامات، درست قبل از ساعت 11 صبح روز دوم آپریل، پلیس نورت ونکوور پس شنیدن صدای تیراندازی، به بلوک 1100 خیابان لانزدل فراخوانده شد و افسران گزارش دادند که خانمی را که با گلوله زخمی شده بود ؛ پیدا کرده اند.
فرانک جانگ از مرکز تیم ویژه تحقیقات قتل ( IHIT ) گفت: ما در حالِ ادامه ی بازرسی دوربین های مداربسته و ردپاهای به جا مانده در اطراف محل وقوع جرم هستیم. کارآگاهان ما فرضیه های مختلف را دنبال می کنند و ما از هر کسی که اطلاعاتی در مورد آنچه برای Anita Nguyen اتفاق افتاده ، دارد درخواست می کنیم که هرچه سریع تر با IHIT تماس بگیرد.
——————————————————-
قربانی تیراندازی نورث ونکوور به عنوان دوستی وفادار و شیرین به یاد آورده می شود.

یک دوست دوران کودکی زنی که قربانی تیراندازی در نورث ونکوور شده است ، می گوید: دوستان شوکه شده اند و درک نمی کنند چرا کسی باید او را به قصد کشتن، هدف قرار دهد.
روز پنج شنبه، محققان پلیس، نگویان 32 ساله از برنابی را، به عنوان قربانی حادثه تیراندازی ساعت 11 صبح روز سه شنبه، در پارکینگ پشت 1100 block of Lonsdale Avenue، شناسایی کردند.
Nguyen، یک مادر مجرد، دارای یک دختر سه ساله، با جراحات شدید سریعا به بیمارستان منتقل شد و تحت مراقبت های ویژه قرار گرفت. پلیس گفته است که این تیراندازی هدفمند بوده و از دوستان Nguyen و از تمام کسانی که در روزها و ساعتهای قبل از تیراندازی، از برنامه های وی اطلاع داشته اند، درخواستِ کمک کرده است. تاکنون کسی در این مورد دستگیر نشده است.
دیانا پارادس ( دوست نگویان ) میگوید که نمیتواند تصور کند که چه کسی می خواسته دوستش را بکشد. او، Nguyen را بسیار دوست داشتنی توصیف کرد، کسی که تا آنجا که می توانست به همه کمک می کرد و به دوستانش وفادار بود.
Nguyen علاقه مند به ورزش و تناسب اندام بود، یک آشپز خوب که دوست داشت غذای سالم درست کند و یک مادر خوب برای دخترش باشد.
Nguyen برای یک کیترینگ ( تهیه غذا) در نورث ونکوور کار میکرده است. درب عقب آن فروشگاه به محل پارکینگی که در آن Nguyen مورد اصابت گلوله قرار گرفته است، باز می شود.
پلیس همچنان در این منطقه حضور داشته و افسران برای گفت و گو با شاهدان بالقوه به آپارتمان های اطراف سر می زنند.
ظاهرا بعضی از شرکت ها در آن محوطه دوربین های مدار بسته دارند.
تیم ویژه تحقیقات ، از تمام کسانی که اطلاعاتی در این زمینه دارند و هنوز به پلیس خبر نداده اند خواسته است تا با IHIT به شماره

1-877-551-IHIT (4448)

و یا ایمیل در ihitinfo@rcmp-grc.gc.ca تماس بگیرند.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!