Connect with us

اخبار ونکوور و بی سی

فیلمی نادر از خرس های گریزلی در حال جنگ در بزرگراهی در B.C که در رسانه های اجتماعی پست شده است

Published

on


یک فیلم نادر که توسط Cari McGillivray در فیس بوک منتشر شده است، دو خرس را نشان می دهد که در Cassiar Highway، بین تقاطع Meziadin و Stewart بر سر هم خرناس می کشند.
سپس خرس ها در حالی که روی پاهای عقب خود بلند شده اند با هم می جنگند.


McGillivray می نویسد، من این لحظه ی فوق العاده نادر و شگفت انگیز از جنگ گریزلی ها را برای شما منتشر می کنم. اگر تیزبین باشید گرگ کوچکی را نیز در دوردست خواهید دید.
مأمورین حفاظت می گویند که در بهار امسال تعداد تماس های مربوط به درگیری بین انسان و خرس افزایش داشته است.
Chris Doyle افسر حفاظت می گوید، که در ماه آوریل و می 3826 تماس مربوط به خرس های سیاه و 182 تماس برای خرس های گریزلی وجود داشته است. این آمار در هشت سال گذشته بی سابقه بوده است. میانگین فصلی 2400 تماس برای خرس سیاه و 82 تماس برای گریزلی است.
مأمورین حفاظت از مردم خواستند هر آنچه را كه می تواند خرس ها را به محله های مسكونی و نزدیك انسان ها بكشد، به درستی ایمن سازند. این موارد شامل زباله، درختان میوه، ظرف غذای مخصوص پرندگان، باربیکیو ها، دام و محصولات میوه با ارزش بالا است.

ویدیوی مربوطه را در اینجا مشاهده بفرمایید:

Don’t normally post on here but thought I’d share this incredibly rare and amazing moment with all you guys of these grizzlies fighting! Keep a sharp eye out for the little wolf that is observing them in the distance! 🥰🐻🐺

Posted by Cari McGillivray on Friday, September 20, 2019


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!