Connect with us

اخبار ونکوور و بی سی

فقط یک سوم از دانش آموزان بریتیش کلمبیایی به کلاس های درس بازگشتند

Published

on


با کاهش تعداد مبتلایان روزانه به کووید-19 ، مسئولان آموزشی بریتیش کلمبیا تصمیم خود برای بازگشایی مدارس را عملی کردند، اما همانطور که پیش بینی شده بود، با وجود تدابیری که از سوی مسئولان مدارس اندیشیده شده بود و تضمین هایی که مسئولان بهداشتی استان داده بودند، فقط یک سوم از دانش آموزان به کلاس های درس خود بازگشتند.

البته با وجود تضمینی که اتحادیه معلمان مدارس عمومی استان نیز به طور جداگانه به اعضای خود، در مورد کم خطر بودن بازگشت به مدارس داده بودند، 10 درصد از معلمان از حضور در کلاس های درس خودداری کردند.

قانون مشخص کرده است که معلمان تنها در صورتی که از فرزند کوچک خود مراقبت می کنند، سیستم ایمنی بدنشان ضعیف است و یا به دلایل پزشکی معذوریت دارند، می توانند از حضور در کلاس ها سرباز بزنند.

در حال حاضر بازگشایی مدارس برای مدت یک ماه به صورت داوطلبانه است و معلمان و دانش آموزان را برای بازگشایی مدارس در ماه سپتامبر آماده می کند. در ماه سپتامبر کلیه ی مدارس با ترکیبی از کلاس های آنلاین و حضوری شروع به کار خواهند کرد.

راب فلمینگ وزیر آموزش استان می گوید، این سیستم تا زمانی که واکسنی موثر در اختیار ما قرار بگیرد ادامه خواهد یافت. ما باید برای احتمال وقوع موج دوم ویروس در پاییز آماده باشیم و نباید اجازه دهیم به خاطر این مساله در درس بچه ها عقب افتادگی ایجاد شود. گزارش های متعددی از عدم همکاری دانش آموزان در کلاس های آنلاین به ما می رسد، به همین دلیل کلاس های حضوری به طور داوطلبانه شروع به کار کرده اند. دانش آموزان کم سن و سال تر در یادگیری آنلاین بیشتر دچار مشکل هستند.

مارینا میلنر استاد دانشگاه یو بی سی معتقد است، تغییرات به وجود آمده در برگزاری کلاس ها به صورت آنلاین باعث می شود، دانش آموزانی که قبلا نیز در یادگیری مشکل داشتند، فاصله ی بیشتری با سایر دانش آموزان پیدا کنند و دانش آموزانی که نمی توانند از کمک والدین خود استفاده کنند نیز، بیشترین ضربه را از این وضعیت خواهند خورد.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!