Connect with us

کار در کانادا

فضای همکاری مشترک رایگان در ونکوور برای استارت آپ ها ارائه می شود

Published

on


یک دفتر کار مشترک در محله ی Mount Pleasant ونکوور، طرحی ارائه داده که فضای اداری مشترکی را برای استارت آپ هایی با ایده های جدید و خلاقانه فراهم می کند.
Pavilion Cowork، که در ساختمان تازه ساخته شده ای در 22 East 5th Avenue واقع شده، می گوید که از سپتامبر امسال برای 5 کسب و کار، دفاتر خصوصی با 3 ماه اجاره ی رایگان فراهم کرده است.

کسب و کارهای منتخب برای این برنامه، باید با توجه به معیارهایی که بر اصالت و سطح خلاقیت بالقوه ی مفهوم تجارت و همچنین مسیر رشد بالقوه ی شرکت متمرکز شده است، مورد بررسی قرار گیرند.
استارت آپ های علاقه مند تا 22 آگوست 2019 ، باید درخواست خود را به صورت آنلاین ارسال کنند.
Yosh Kasahara، مدیر عامل Pavilion Cowork، در بیانیه ای گفت: این برنامه راهی است که ما برای برگشت به جامعه ی تجارت محلی ارائه داده ایم. ما کارآفرینان زیادی را می شناسیم که به فضای بزرگی نیاز دارند، تا به سطوح بالاتر کسب و کار خود بروند. Pavilion Cowork مکان مناسبی برای الهام بخشیدن به ایده های جدید و کمک به پیوند رهبران تجاری آینده است، که سال های بعد شهر ما را شکل می دهند.
Pavilion Cowork دارای دفاتر خصوصی است که برای یک تا نه نفر مناسب است، میزهای عالی با صندلی های قابل انعطاف داشته و که به صورت 24/7 در اختیار شما قرار می گیرد.
این شرکت مخصوص همکاری مشترک، درون یک ساختمان تجاری و صنعتی شش طبقه ی جدید قرار دارد، که توسط Christopher Bozyk Architects طراحی و توسط PC Urban Properties ساخته شده است.
طبقه پایین به خلاقیت صنعتی و خرده فروشی اختصاص دارد، در حالی که طبقات فوقانی اداری است. یک رستوران Tacofino نیز در طبقه ی همکف ساختمان واقع شده است.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!