Connect with us

اخبار ونکوور و بی سی

فصل افزایش سرقت از خانه ها است، چگونه باید از امنیت خود و خانه تان در ونکوور مطمئن شوید

Published

on


سرقت از خانه نه تنها تهدیدی برای با ارزش ترین دارایی های شماست، بلکه احساس امنیتی را که هرکس در خانه اش سزاوار آن است، نقض می کند. با توجه به اینکه فصل تابستان اوج سرقت از خانه ها در سراسر ونکوور است، ما با BCAA همکاری کردیم تا نکاتی ارزشمند در مورد چگونگی ایمن نگه داشتن منزل و دارایی را، با شما به اشتراک بگذاریم.


محله ی خود را بشناسید
اول کارهای مهم را انجام دهید. با محله ی خود آشنا شوید. شما احتمالاً می دانید کافی شاپ ها از ساختمان شما چقدر فاصله دارند، اما در مورد آمار جرم چه؟ شاید اینها اطلاعات جالبی برای دانستن نباشند، اما با این وجود مهم است بدانید در اطراف شما چه می گذرد. نقشه جرایم تعاملی VPD GeoDASH در لحظه نشان می دهد چه چیزی در همسایگی شما اتفاق می افتد. اگر قصد جابجایی به یک محله ی جدید را دارید، این نقشه ابزاری عالی است.
قبل از وارد شدن به خانه ی جدید، قفل ها را عوض کنید
گرفتن یک قفل کاملا جدید، راهی عالی برای محافظت از خانه شما در مقابل میهمانان ناخواسته است. اغلب اوقات با جابجایی مستاجران، قفل ها واحدها با هم عوض می شوند، بنابراین ممکن است قفل شما عوض شده باشد، اما هنوز هم یک مستاجر سابق کلید آن را داشته باشد. طبق گفته ی Tenants BC، مستاجر نباید قفل واحد اجاره شده را بدون اجازه ی کتبی صاحبخانه تغییر دهد، بنابراین حتماً ابتدا این موضوع را با صاحبخانه ی خود در میان بگذارید.
یک سیستم هشدار دهنده ی وایرلس خریداری کنید
هشدارهای وایرلس موثر هستند زیرا دزدها نمی توانند سیم را قطع کنند تا آنها را از کار بیاندازد. همچنین گزینه های جدید و ایده آل زیادی هم اکنون در اختیار صاحبان خانه و مستاجران قرار گرفته است. از دوربین ها و سیستم های هشدار گرفته تا
زنگ های ویدیویی و تایمر ها، هم اکنون می توانید آپارتمان خود را از هر کجا، کنترل کنید. حتماً قبل از نصب هر سیستم امنیتی جدید دائمی در آپارتمان، با صاحبخانه ی خود مشورت کنید.
برای چراغ های تایمر دار سرمایه گذاری کنید
قفل های بزرگ و سیستم های هشدار عالی هستند، اما نورپردازی می تواند باعث شگفتی شود زیرا ممکن است سارقان را قبل از این که حتی به ساختمان شما نزدیک شوند، دور کند. شما می توانید چراغ های تایمردار را با حداقل 25 دلار از فروشگاههای سخت افزار محلی خریداری کنید، که باعث می شود چراغ ها بر اساس فواصل از پیش تعیین شده روشن و خاموش شوند، و اینگونه به نظر می رسد که در هر زمان کسی در خانه حضور دارد.
یک بیمه ی مخصوص مستاجران خریداری کنید
بیمه ی خانه فقط برای مالکان نیست. به عنوان یک مستاجر، می تواند اتفاقاتی رخ دهد که خارج از کنترل شما باشد. در حالی که بیمه نامه ی صاحبخانه ، خود خانه را پوشش می دهد، از وسایل شما در داخل خانه محافظت نمی کند. بیمه ی مستاجر به شما کمک می کند تا لوازم ضروری روزمره، دارایی با ارزش خود و هر آنچه را که در اثر آتش سوزی، سیل و سرقت از بین رفته، جایگزین کنید. جایگزینی همه چیز در خانه ی شما می تواند هزاران دلار هزینه داشته باشد، اما یک بیمه نامه ی خوب هزینه ی چندانی ندارد.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!