Connect with us

املاک در کانادا

فروش خانه در ونکوور بزرگ شروع به افزایش کرده و قیمت ها ثابت مانده اند

Published

on


فروش خانه در منطقه ی ونکوور بزرگ پس از فروکش کردن به پایین ترین میزان چهار دهه ی اخیر در ماه آوریل، در حال بازگشت به سطح معمولی تر است، در حالی که قیمت ها از سال 2019 همچنان در حال بالا رفتن می باشند.

فروش منازل مسکونی در ماه گذشته به 2443 مورد رسید، که 64.5 درصد نسبت به ماه می و 17.6 درصد نسبت به سال گذشته رشد داشته است.

این رقم هنوز 21.9 درصد پایین تر از میانگین فروش 10 ساله در ماه جون می باشد.

Colette Gerber رئیس هیئت مدیره گفت، که مشاوران املاک و مشتریان آنها بیشتر از گذشته با استفاده از تورهای ویدئویی برای نمایش خانه ها از راه دور استفاده می کنند، زیرا خریداران و فروشندگان به طور یکسان می خواهند با پروتکل های بهداشتی در میان بیماری همه گیر COVID-19 هماهنگ باشند.

به گفته ی Gerber، بخش اعظم معاملات ملکی امروزه به صورت ویدئویی اتفاق می افتد.

طی سه ماه گذشته، خریداران و فروشندگان منازل راحت تر فاصله ی فیزیکی را حفظ کرده و سایر پروتکل های ایمنی در محل را رعایت می کنند.

به گفته ی هیئت مدیره، لیست خانه های جدید برای فروش 21.8 درصد افزایش یافته و به 5.787 در ماه جون رسیده است، یک جهش 57.1 درصدی در مقایسه با ماه می.

قیمت ها طی چند ماه گذشته ثابت بوده و قیمت شاخص معیار در ماه جون، 1.03 میلیون دلار بوده است.

این رقم در مقایسه با ماه مه 0.3٪ کاهش نشان می دهد، اما نسبت به ماه جون 2019، 3.5٪ افزایش دارد.

در ماه آوریل، فروش مسکن در منطقه ونکوور بزرگ به دلیل شیوع ویروس به پایین ترین سطح خود در 40 سال اخیر رسید و کارشناسان انتظار دارند کاهش قیمت نیز به دنبال آن رخ دهد.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!