Connect with us

کار در کانادا

فروشگاه های مایکروسافت کانادا برای همیشه تعطیل شدند

Published

on


شرکت مایکروسافت در تاریخ 26 جون اعلام کرد کلیه شعب فروشگاهی خود در کشور کانادا که شامل 7 فروشگاه می باشد را تعطیل خواهد کرد، از این پس ارائه ی خدمات به مشتریان فقط به صورت آنلاین انجام خواهد گرفت. از چند ماه گذشته و پس از همه گیری ویروس کرونا، شعب فروش این شرکت تعطیل شده بودند.

شرکت مایکروسافت تمامی شعب فروشگاهی خود در کانادا را تعطیل می کند و زین پس تمامی سرویس های این شرکت، آنلاین خواهد بود. فروشگاه ها پیش از این به دلیل پاندمی کووید-19 درهای خود را به مدت چند ماه به روی مشتریان بسته بودند.

David Porter معاون مایکروسافت گفت، در طول دوره ی همه گیری که فروشگاه های ما تعطیل بود، شاهد رشد چشمگیر فروش آنلاین بوده ایم، و تیم های با استعداد ما ثابت کردند در ارائه ی سرویس آنلاین به مشتری، بدون وجود محیط فیزیکی، بسیار موفق هستند.

به طور کلی شرکت مایکروسافت 82 شعبه در سراسر جهان دارد، که اکثر آنها در ایالات متحده هستند. در کانادا نیز بریتیش کلمبیا و آلبرتا هرکدام 2 شعبه، و انتاریو دارای سه شعبه می باشد.

سرویس های آنلاین این شرکت شامل تماس تصویری برای پشتیبانی، ویدئوهای آموزشی آنلاین، کارگاه های آموزشی مجازی و غیره می باشد.

البته مایکروسافت تنها شرکتی نیست که اقدام به تعطیلی فروشگاه های خود کرده است. Victoria’s Secret  نیز تصمیم گرفته است حدود 250 شعبه ی خود در کانادا و ایالات متحده را در سال جاری تعطیل کند.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!