Connect with us

کار در کانادا

فروشگاه غول فناوری مایکروسافت، واقع در بزرگترین مرکز تجاری Burnaby برای همیشه بسته می شود

Published

on


خرده فروشی فیزیکی مایکروسافت، Burnaby را برای همیشه ترک خواهد کرد.

این غول فناوری، فروشگاهی را در بزرگترین مرکز تجاری Burnaby یعنی، Metropolis در Metrotown اداره می کرد، و در حالی که اپل اخیراً فروشگاه خود در Metropolis را بازگشایی کرد، فروشگاه مایکروسافت بسته مانده بود.

حالا می دانیم که چرا.

مایکروسافت با انتشار خبری اعلام کرد، تغییری استراتژیک در عملیات خرده فروشی خود انجام داده است، که از جمله ی آن بستن فروشگاه های فیزیکی این شرکت می باشد.

در این اعلامیه آمده است: اعضای تیم خرده‌فروشی شرکت همچنان برای مشتریان خود، به ارائه ی فروش، آموزش و پشتیبانی از راه دور ادامه خواهند داد. مایکروسافت به سرمایه گذاری در فروشگاه های دیجیتالی خود در Microsoft.com و فروشگاه های Xbox و Windows ادامه خواهد داد.

این شرکت همچنین فضاهای ارائه خدمت به مشتریان، از جمله Microsoft Experience Centers در لندن، NYC، سیدنی و دانشگاه Redmond را تغییر خواهد داد.

David Porter معاون رئیس شرکت مایکروسافت گفت: فروش ما به صورت آنلاین رشد کرده است، زیرا سبد محصولات ما به عرضه های دیجیتال بزرگ تبدیل شده است، و تیم با استعداد ما موفقیت خود را در ارائه ی خدمات به مشتریان، فراتر از هر مکان فیزیکی نشان داده است. ما از مشتریان فروشگاه مایکروسافت تشکر می کنیم و امیدواریم که همچنان به آنها به صورت آنلاین و با تیم فروش خرده فروشی خود در مکان های شرکتی مایکروسافت خدمات دهی کنیم.

فروشگاه های مایکروسافت در اواخر ماه مارس، به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 بسته شدند.

این شرکت با رشد چشمگیر فروش از طریق فروشگاه های دیجیتالی خود، از جمله Microsoft.com و فروشگاه های Xbox و Windows ، سرمایه گذاری خود را در زمینه ی نوآوری دیجیتال در نرم افزار و سخت افزار ادامه خواهد داد. خدمات جدید شامل پشتیبانی با چت تصویری، فیلم های آموزش آنلاین و کارگاه های مجازی با راه حل های دیجیتالی بیشتر است.

Porter گفت: این یک روز جدید برای نحوه ی خدمت رسانی اعضای تیم Microsoft Store به همه ی مشتریان است. ما از این فرصت برای نوآوری در نحوه ی تعامل با همه مشتریان استفاده می کنیم، و استعداد خود را برای بیشترین تأثیر به حداکثر می رسانیم و از همه مهمتر به مشتریان ارزشمند خود کمک می کنیم تا بیشتر کسب کنند.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!