Connect with us

کار در کانادا

فروشگاه بزرگ 101 ساله کانادایی به نام Army & Navy به طور دائمی تعطیل شد

Published

on


فروشگاه همواره تخفیف Army & Navy کانادا اعلام کرده است، که تمام فروشگاه های خود را در حالی که تحت فشار مالی به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 قرار دارد، تعطیل می کند.

Jacqui Cohen صاحب این فروشگاه پوشاک ارزان قیمت، از بسته شدن موقت فروشگاه در ماه مارس خبر داده بود، اما روز شنبه در بیانیه ای اعلام کرد که وی مجبور شده است فروشگاه را به طور دائم ببندد.

وی گفت: ما امید به بازگشایی مجدد داشتیم، اما چالش های اقتصادی COVID-19 بسیار غیرقابل تحمل بوده است.

من از کارمندان و سال های خدمت آنها، تأمین کنندگان ما که با آنها چندین دهه روابط برقرار کرده ایم، و البته مشتریان وفادارمان که در مرکز تجارت ما بودند، بسیار سپاسگزارم.

سال گذشته در همین زمان، فروشگاه صدمین سالگرد خود را جشن گرفت، پدربزرگ شرکت Cohen در سال 1919 شروع به کار کرد. این فروشگاه شعباتی در ونکوور، نیو وست مینستر، لانگلی ، کلگری و ادمونتون داشت.

وی گفت: درک آن دشوار است. ما چشم به راه سال های آینده بودیم. اکنون ما در حال بستن شرکتی هستیم که طی 101 سال، در قلب هشت اجتماع در غرب کانادا قرار داشته است.

Cohen در مراسم صدمین سالگرد فروشگاه ها در سال گذشته گفته بود، که یکی از افتخار آمیزترین دستاوردهای او این بوده که املاک و مستغلات خانواده خود را حفظ کرده است. از جمله املاک با ارزش، ساختمان 13 طبقه Dominion ، واقع در خیابان West Hastings 207  است که بلندترین ساختمان تجاری در British Empire  در سال 1910 بوده است.

در سال 2019 ، این مکان بیش از 40.2 میلیون دلار ارزیابی شد.

Cohen مالک تمام فروشگاه های Army & Navy خود به استثنای یکی از آنها در لانگلی، و همچنین پنج هکتار زمین توسعه نیافته در بندر کوکیتلام در  Dominion Triangle و همچنین خانه ای در نزدیکی دانشگاه بریتیش کلمبیا، جایی که مادر 87 ساله اش، Marlene Cohen در آن زندگی می کند، می باشد.

Army & Navy تنها فروشگاه در نوع خود نیست که تحت فشار اقتصادی COVID-19 قرار داشته است. این همه گیری و عواقب اقتصادی آن باعث تسریع در تعطیلی فروشگاه های مختلف در آمریکای شمالی در هفته های اخیر شده است.

حتی فروشگاه های بزرگتر مانند Norstrom نیز از تعطیلی دائمی 16 فروشگاه خود در سراسر ایالات متحده خبر داده است.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!