Connect with us

اخبار ونکوور و بی سی

طرح های جدیدبرای ساخت و ساز در UBC: بالا بردن ارتفاع برج تا 32 طبقه و Thunderbird Stadium جدید است

Published

on


دانشگاه بریتیش کلمبیا یک نمای به روز شده، از طراحی مجدد طرح پیشنهادی، برای Thunderbird Stadium در Stadium Neighbourhood Plan خود را منتشر کرد.
در طول یک سال و نیم گذشته، UBC پروسه ی برنامه ریزی برای Stadium Neighbourhood را مجددا به اجرا گذاشته است.
این برنامه ها عبارتند از:


Thunderbird Stadium جدید و همچنین تامین مسکن برای جامعه UBC، سرویس محله، و سهام UBC برای سرمایه گذاری در مسکن جدید اجاره ای.
بخش مسکن با 67 درصد از فضایی که اشغال می کند، سهم بزرگی از طرح Stadium Neighbourhood را دارد.
تا کنون این طرح به طور کلی شامل 1.55 میلیون فوت مربع توسعه ی فضا، و همچنین بالا بردن ارتفاع برج 22 طبقه ی فعلی، تا 32 طبقه است.

استادیوم جدید شامل سایبان برای صندلی ها بوده و در مجموع 5000 صندلی دائمی دارد. علاوه بر این، صندلی های اضافی برای حداکثر 5000 تماشاگر، در فضای سبز کنار Main Mall وجود خواهد داشت، که انعطاف پذیری لازم برای جای دادن صندلی های موقت در رویدادهای بزرگ را فراهم می کند.
این طرح اشاره می کند که محل استادیوم در East Mall، به بهترین وجه با الزامات عملکرد UBC Athletics مطابقت دارد، از موقعیت مکانی استادیوم با Thunderbird Park بهره می برد، و درگیری های روز بازی با Hawthorn Place و ساکنان آینده ی محله را کاهش می دهد.
علاوه بر این، این طرح همچنین بر روی ایجاد یک خیابان شهری در East Mall و همچنین یک ساختمان شش تا هشت طبقه برای مسکن اجاره ای، در دانشگاه متمرکز است که به سایت استادیوم متصل خواهد شد.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!