Connect with us

سفر و جاذبه های گردشگری ونکوور و استان بی سی

طبیعت پاییزی زیبای بریتیش کلمبیا را، از دست ندهید

Published

on


پاییز هزار رنگ اعجاب انگیز، کم کم فرا می رسد. مکان های بسیاری در بریتیش کلمبیا وجود دارند که شما می توانید این زیبایی را از نزدیک لمس کنید. پاییز مبارک.
از زیبایی های فصل پاییز، منظره های رنگارنگ طبیعت و ریزش برگ ها است. تغییر رنگ برگ ها طیف گسترده ای از رنگ های زرد، نارنجی و قهوه ای را ایجاد می کنند. درختان متنوع در بریتیش کلمبیا، این جذابیت را صد چندان می کنند.
دوربین های خود را برداشته و تا ابتدای نوامبر، به همراه عزیزانتان به جاده بزنید، و به این مکان ها برای کشف زیبایی ها سر بزنید.

 
Stanley Park
برخی از درختان این منطقه هنوز سبز هستند، و در کنار رنگ های پاییزی دیگر درختان، منظره ای بکر را برای عکاسی به وجود می آورند.
Nelson
این منطقه با شاخ و برگ های زخیم درختان، منظره ای واقعا شگفت انگیز را به وجود آورده. اگر در این مسیر رانندگی کنید، نهایت خوشبختی را حس می کنید، فقط حواستان از رانندگی پرت نشود.
Kelowna
دره ی Okanagan در Kelowna ، پوشیده از درختان متنوع است. البته همه ی آنها تغییر رنگ نمی دهند، و منظره ای منحصر به فرد از درختان سبز، نارنجی و زرد را ارائه می دهد.
Highway 3
Highway 3 در پاییز رنگارنگ و فوق العاده است. این بزرگراه از کلگری تا ونکوور کشیده شده و مناظر زیبایی را برای ایجاد خاطره های شیرین، برای شما به ارمغان آورد.
Cariboo Region
برای ماجراجویی به سمت شمال بروید. این منطقه با منظره ی گسترده ای از درختان شگفت انگیز، با تغییر رنگ برگ ها منظره ای بسیار شکیل ارائه می دهد.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!