Connect with us

اخبار ونکوور و بی سی

شیوع COVID-19 در بیمارستان Lions Gate دو برابر شده است

Published

on


شیوع جدید COVID-19 که پنجشنبه گذشته در بیمارستان Lions Gate گزارش شده بود، در آخر هفته بیش از دو برابر شد.

دکتر Bonnie Henry، رئیس ارشد بهداشت پزشکی استان، طی یک کنفرانس مطبوعاتی بعد از ظهر پنج شنبه، شیوع بیماری در بیمارستان نورث شور را اعلام کرد. به گفته ی وزارت بهداشت، در آن زمان آزمایش سه نفر از کارمندان و سه بیمار خارج از بخش تخصصی COVID-19 ، برای ویروس کرونا مثبت گزارش شده بود.

تا روز دوشنبه، شیوع بیماری در Lions Gate به 14 نفر افزایش یافت، که شامل نه بیمار و پنج کارمند می شود.

Vancouver Coastal Health تأیید کرده است که شیوع بیماری در بخش 6E بیمارستان، یک بخش عمومی بوده است. بیمارانی که آزمایش آنها مثبت بوده، به بخش COVID-19 بیمارستان منتقل شده اند.

تاکنون هیچ اطلاعاتی از Vancouver Coastal Health در مورد چگونگی شروع شیوع بیماری یا اینکه آیا بخش های دیگری تحت تأثیر قرار گرفته اند یا نه، منتشر نشده است.

به گفته ی کارمندان وزارت بهداشت، اکنون مقامات بهداشتی در حال ردیابی تماس این افراد با کسان دیگر هستند تا موارد احتمالی دیگر را شناسایی کنند و اقدامات کنترل عفونت را نیز در دستور کار خود قرار داده اند.

این دومین بار است که شیوع بیماری در بیمارستان Lions Gate از زمان آغاز بیماری همه گیر کروناویروس اتفاق افتاده است.

در اواسط ماه مارس، آزمایش سه کارمند اداری در بیمارستان، که هیچکدام آنها ارتباطی با بیماران نداشتند، برای COVID-19 مثبت اعلام شد.

از ماه مارس، بیمارستان Lions Gate یکی از 17 سایت تخصصی COVID-19 در B.C است. جایی که یک بخش ویژه برای مداوای بیماران مبتلا به کرونا ایجاد شده است. واحد 28 تختخوابی در طبقه ی دوم بیمارستان راه اندازی شده است.

Lions Gate اولین بیمارستانی بود که یک بیمار COVID-19 را پذیرفت و از آن زمان تاکنون بیش از 30 بیمار را تحت درمان قرار داده است.

به گفته دکتر Mark Lysyshyn، رئیس ارشد پزشکی نورث شور، حدود 30 درصد از 795 مورد مبتلایان COVID-19 در Vancouver Coastal Health در نورث شور بوده است، بسیاری از این افراد در مراکز مراقبت طولانی مدت بوده اند، که شیوع در آن رخ داده است.

از روز دوشنبه، 97 نفر در کل با COVID-19 در استان بستری بوده اند.

براساس آمارهای استانی که هفته ی گذشته توسط Henry ارائه شد، افراد در دهه 60 و 70 سالگی خود، به ویژه افرادی که بیماری زمینه ای دارند، بسیار بیشتر از سایر افراد در بیمارستان بستری می شوند.

تعداد بیماران مبتلا به COVID-19 در بخش های مراقبت های ویژه در B.C. در حدود 27 مارس به اوج خود رسید و از آن زمان تاکنون سقوط کرده است.

در 14 آوریل، 17 بیمار مبتلا به COVID-19 در بیمارستان های سرتاسر Vancouver Coastal Health تحت مراقبت های ویژه قرار گرفتند. دو برابر تعدادی که در بخش مراقبت های ویژه در منطقه Fraser Health بستری بوده اند.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!